موسیقی فارس_پانیذ رحیمی: آخرین برنامه استعداد یابی هزار صدا ظهر روز گذشته مورخ ١٧ بهمن ماه واقع در فرهنگسرای ارسباران برگزارشد. 

 

این قسمت از هزارصدا به زنده یاد فریدون فروغی تقدیم شد و به همین مناسبت آهنگ “قوزک پا” از این هنرمند فقید پخش شد.علی نصیری، مجری برنامه علت این اتفاق را چنین عنوان کرد که بنا بر مصادف بودن تولد مرحوم تورج شعبانخانی در ١۵ بهمن ماه و به علت ارتباط تنگاتنگ شعبانخانی و فروغی و با وجود آغاز کار مشترک آنها با قطعه “آدمک” این قسمت به فریدون فروغی تقدیم شد.

 

شرکت کنندگان این برنامه در سه بخش شامل آهنگسازی، خوانندگی و کیفیت ترانه به داوری فرشاد حسامی، حامد همایون و مهدی ایوبی مورد نقد و بررسی قرار گرفتند که از جمله آنها می‌توان به علی صفر، امیر خلیلی، کوروش اسماعیلی، احسان نظری و رضا همتا اشاره کرد.

 

گفتنی است احمد پورفلاح دارنده به اصطلاح نوبل اقتصاد و از صنعتگران خوشنام و رئیس اتاق ایران ایتالیا به همراه دبیر کل اتاق ایران و ایتالیا از مهمانان این برنامه بودند.

 

در میانه های این جریان استعدادیابی علی احمدیان به اجرا قطعه”تگنا” از فریدون فروغی پرداخت.

 

از شگفتانه های هزارصدا می توان به نوازندگی پیانو توسط ساینا حضوری اشاره کرد که به مناسب تولد حامد همایون به اجرا قطعه “تولد” و پس از آن “سلطان قلبها” پرداخت، در ادامه نیز علیرضا خیری به اجرای قطعه پیانو دیگری مشغول شد که هردو با استقبال و تشویق های پیاپی مخاطبان حاضر در سالن و همچنین حامد همایون روبرو شدند.

 

در اواخر مراسم بود که امید افخم هنرمند با استعداد و از شرکت کنندگان دوره های پیشین روی صحنه حاضر شد و به هنرنمایی پرداخت. چیزی از آن نگذشته بود که قطعه “الکل نگاه” با شیوه ای تازه توسط مهدی اسلام زاده که از هنرجویان حامد همایون نیز هست اجرا شد.

 

 

پس از آن و همانگونه که پیش بینی می‌شد والایار روی صحنه حاضر شد و آخرین اجرا موسیقی را با دو قطعه “اشکامو بردار” و “از خواب برگشتم به تنهایی” عهده دار شد.

 

طی آخرین لحظات حساس اعلام نتایج بود که فرشاد حسامی روی صحنه حاضر شد و گفت: واقعا باعث افتخار ما است که حامد همایون تنها خواننده ایرانی است که اسمش در سالن فرانت آمریکا در کنار اسم مایکل جکسون ثبت شده.

 

کوروش اسماعیلی شرکت کننده با استعداد هزارصدا مقام دوم و علی صفر مقام اول آخرین هزارصدا سال ١٣٩٨را به خود اختصاص دادند.

 

علاقه مندان به حضور در برنامه بعدی هزارصدا در سال ١٣٩٩ می‌توانند با تهیه بلیت در فرهنگسرای ارسباران حضور یایند.

 

تصاویر این مراسم را از قاب دوربین علی رزمخواه مشاهده می‌کنید:

 


0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?