موسیقی فارس- آلبوم موسیقی «خراسانیات» در روز نوزدهم اسفندماه جاری توسط نشر ایرانگام منتشر و روانه بازار موسیقی کشور می‌شود.

آلبوم «خراسانیات» از آثار منتشر نشده محمدرضا شجریان است به آهنگسازی زنده‌یاد پرویز مشکاتیان که از روز دوشنبه نوزدهم اسفندماه جاری در دسترس علاقمندان به موسیقی سنتی قرار می‌گیرد.

این آلبوم با الهام از موسیقی مقامی منطقه خراسان بر اساس اشعاری از عماد خراسانی تولید و اجرا شده است و مجوز آن متعلق به شرکت «دل آواز» است که در ژانر موسیقی سنتی پیش از این و در تاریخ ۵ مرداد ۱۳۹۸ با شماره پرونده ۵۲۴۰-۱۳۹۷ صادر شده بود.

پخش سراسری این آلبوم از دوشنبه نوزدهم اسفندماه با قیمت ۳۰ هزار تومان در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد که در بخش فروش ویژه، این آلبوم با قیمت ۲۱ هزار تومان به فروش می‌رسد.

محمدرضا شجریان خواننده باسابقه موسیقی ایرانی، طی روزهای اخیر به دلیل عارضه ریوی در بیمارستان جم تهران بستری است. طبق اطلاعیه شماره ۸ هیأت مدیره بیمارستان جم تهران که در ساعت ۱۶:۳۰ روز جمعه نهم اسفندماه منتشر شده شرایط قلبی و مخصوصاً ریوی این هنرمند کاهش یافته ولی کماکان جهت مراقبت بیشتر و بهتر قلبی، ریوی و تنفسی نیازمند بستری در بخش آی‌سی‌یو است.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?