خواننده آلبوم «فقط گوش کن…» آلبوم تصویری خود را منتشر کرد.

مجموعه تصویری «صدای ستارگان» که کنسرت سال 91 رضا صادقی در برج میلاد را شامل می‌شود و برادران بوشهری کارگردانی آنرا بر عهده داشته‌اند، از صبح امروز و تحت امتیاز موسسه «آوای هنر» به بازار آمد.

سیدعلی نیکونیا (مدیر دفتر تولید و روابط عمومی موسسه آوای هنر) بااعلام خبر انتشار این آلبوم تصویری در بازار موسیقی کشور، تیزر «صدای ستارگان» را نیز در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار داد که درانتهای این مطلب می‌توانید آنرا ببینید و دانلود کنید.

دراین بین رضا صادقی  درباره این مجموعه تصویری گفت: «این یک فیلم پر هیجان است. یکی از کنسرت های خوب برج میلاد که خاطرات زیادی از آن دارم و با تدوین خوب دوستان «بوشهری» به طرزی جالب و ویژه تهیه و تولید شده است. امیدوارم این اثر مورد استقبال ارتش مشکی پوشان قرار بگیرد.»

اعضای ارکستر صادقی در این کنسرت را که رهبری آن بر عهده پویا نیکپور بود را آرش مقدم، امیر شهابی، دارا دارایی، میلاد عالمی، فاضل پیش، علیرضا شهبازی، مرتضی کریمی، ناصر رحیمی، سعید صارمی، رضا آذرنجات، علیرضا میرآقا، حسین شریفی و مجید ترکاشوند تشکیل می‌دادند.

این آلبوم توسط شرکت پخش«هنر اول» در بازار موسیقی کشور توزیع شده است.

در سالهای گذشته چهره‌هایی چون فرزاد فرزین، گروه آریان، احسان خواجه امیری و … فیلم تصویری کنسرت هایشان را در بازار موسیقی کشورمنتشر کرده بودند. از رضا صادقی آلبوم های پیرهن مشکی، وایسا دنیا، همین، دیگه مشکی نمی‌پوشم، فقط گوش کن و… در بازار موسیقی کشور منتشر شده است.

این خواننده آلبوم اینترنتی «شب بارونی» را نیز در هفته گذشته در فضای مجازی منتشر کرد.

 

1 Comment
  1. بسیار عالی خسته نباشید 🙂

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?