آيين رونمايي از آلبوم موسيقي جاذبه

علم نجوم در موسيقي

بيژن نوروز (Bijan Norouz)  مهندس صدا، آهنگساز، تنظیم کننده و نوازنده ایرانی است. او فارغ التحصیل و دانش آموخته مهندسی صدا(Audio Engineering)  و دارای مدرک بین المللی از  wmf و دارای  مدارک بین المللی   (International Certificate) گیتار الکتریک (Electric Guitar)  لپ استیل گیتار(Lap Steel Guitar) موسیقی الکترونیک (Electronic Music) و موسیقی سیستماتیک (Systematic Music)  و موسیقی سایکو (Psycho Music) و تکنولوژی موسیقی (Music Technology) می باشد .

او سالها به نوازندگي در سبك Hard Rock مشغول بوده و پس از آن شروع به فعالیت در زمینه موسیقی اسپیس راک (Space Rock)  (موسیقی های که با مفاهیم علمی و مفهومی باشد) کرده است . با او به گفتگویی صمیمانه نشسته ایم و به این بهانه از آلبومی که در دست انتشار دارد، سوالاتی کرده ایم که، توجه شما را به آن جلب می کنم.

توضیحات بیژن نوروز در مورد آلبومش:

اسم این آلبوم G.R.A.V.I.T.Y.  به معنای “جاذبه ” است اما در واقع به معنای “گرانش” است. چون نمیتوانستیم این کلمه را استفاده کنیم (محدود می شد به یک سری مخاطب خاص که علم فیزیک و کوانتوم را در بر میگیرد) نام آلبوم را “جاذبه” گذاشتیم. گرانش یا جاذبه، یک پدیدهٔ طبیعی است که در آن همهٔ اجسامِ جرم‌مند دارای جرم، یکدیگر را جذب می‌کنند. تأثیر گرانش بر این اجسام، یعنی تأثیر جذب یک جسم جرم‌مند، بر جسم جرم‌مند دیگر، یا به درکِ ساده ‌تر، هر جسم؛ بر جسمِ دیگر؛ و ما آن ‌را به صورت وزن بر خود می‌بینیم.

رونمایی جمعه 9 آذر ماه 1397

  ساعت 14:30 الی 16:30

منطقه گردشگری عباس آباد تهران ، بوستان آب و آتش مجوعه آسمان نما و مرکز علم گنبد مینا

جهت كسب اطلاعات بيشتر با شماره ٠٩١٩٠٣٢٢٧١٤ تماس حاصل فرماييد.

 

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?