کنسرت ششم مرداد گره و کنسرت مشترک آتریا و دث تیون در 24 تیر ماه در شب شنبه ها به دلیل استقبال طرفداران این سبک موسیقی تمدید شد.

اجراهای گره،آتریا و دث تون تمدید شد

گروه گره

تمامی بلیت های اجرای زنده بند گره در تاریخ ششم مرداد در کمتر از یک ساعت به فروش رفت و این باعث شد که کنسرت برای تاریخ هشتم مرداد تمدید شود. بلیت فروشی برای این کنسرت نیز از بیستم تیر آغاز میشود.
از طرف دیگر اجرای آتریا و دث تیون در شب شنبه ها نیز به سرعت sold out شد و این باعث شد که اجرا برای یک سانس دیگر در ساعت شش بعد از ظهر تمدید شود.

اجرای گره شامل ست لیستی متشکل از دو اثر از خود گره به نام های Are You Lost و Staring Into Space و همچنین آثاری از گروه های نامدار راک و متال در دنیا مثل متالیکا، آیرون میدن، رامشتاین، جو ستریانی ، FFDP و… خواهد بود که میتواند شبی پرسروصدا در سالن برج آزادی رو رقم بزنه. همچنین احسان ایمانی نیز در این اجرا بعنوان نوازنده مهمان حضور خواهد داشت.

گره با همکاری شهروز گودرزی و هادی کیانی (خواننده)، سهیل زرین کلک (گیتار)، آندره خاچیکیان (گیتار)، محمد نیک (بیس)، نوید رهبر (کیبورد) و بهزاد اشعاری (درامز) در تهران تشکیل شده و در سبک ملودیک پراگرسیو راک فعالیت میکند.

 

اجراهای گره،آتریا و دث تون تمدید شد

دث تون

گروه تهرانی آتریا که در سبک پراگرسیو متال فعالیت میکنه تشکیل شده از بردیا مزدا (خواننده)، امیرشهاب خرمی (گیتاریست)، خشایار اویسی (بیسیست)، شروین شهابی

(کیبورد) و شیرین واعظی (درامر). همچنین آنیتا اویسی و علی سیار از بازیگران این پرفورمنس هستند.
گروه دیگری که در این کنسرت به اجرای چندین قطعه خواهد پرداخت بند دث تیون متشکل از بابک ترکزاده (خواننده و گیتاریست)، شهرام تهرانی (بیسیست)، محمد میربلند (درامر)، سعید قدیانی (گیتاریست) میباشد و همچنین شادی طهرانی بعنوان بازیگر پرفورمنس در این اجرا حضور خواهد داشت.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?