موسیقی فارس-شبنم خان مصدق: درواکنش به سخنان رییس جمهور دولت قبل که مدعی اجرای محمد اصفهانی در حضور خود شده بود، این خواننده اظهاراتی را بیان داشت.

محمد اصفهانی درباره این ادعای محمود احمدی نژاد گفت: من هرگز در زمان ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد، اجرایی در برابرشان نداشتم. تنها یک اجرا داشتم که مربوط می شود به زمان شهرداربودن ایشان که مراسم تقدیر از آقای رضا زاده و ساعی برای موفقیتشان در ایران و آتن بود که قرار بود در آن سال از این دو قهرمان تقدیر به عمل آید.

وی ادامه داد: این اجرا در در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد و حتی من نمی دانستم که شهردار تهران درآن زمان آقای احمدی نژاد است. اینکه ایشان مدعی است مصاحبه ای دروزارت کشور داشتم را کاملا تکذیب می کنم . چون من حتی نپذیرفتم بروم و مجبور شدم چند روزی گوشی ام را خاموش کنم. امیدوارم آقای احمدی نژاد در استحضارشان دقت بیشتری به عمل آورند اگر کمبود حافظه ای دارند که فکر می کنم دارند حتما اصلاح کنند .چون به خاطر دارم که ایشان درمورد هاله نور معروفشان که از ایشان در هواپیما سوال شد کاملا تکذیب کردند و گفتند که صحبت نکردند درحالی که فیلم ایشان موجود است که چنین مساله ای را مدعی شدند.

همچنین اصفهانی در پایان صحبت هایش اضافه کرد: این ویدیو را بابت توضیح و پاسخگویی به مردم ایران تهیه کرده ام.


0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?