موسیقی فارس_پریسا حسین پور: اجرای زنده «جنیفر لوپز» و «شکیرا» در جریان مسابقه «سوپربول»(فوتبال آمریکایی) در طی سه روز گذشته با نزدیک به صد میلیون بازدید در یوتیوب به پر بازدیدترین اجرای این مراسم تبدیل شده است.

این مسابقه در تاریخ ۲ فوریه ۲۰۲۰ و در شهر میامی آمریکا برگزار شد و بین دو نیمه آن جنیفر لوپز و شکیرا، دو تن از خوانندگان مشهور لاتین، با هم به اجرای زنده مشترک پرداختند که این اجرا در طول تاریخ اجراهای سوپربول بی سابقه بوده است. از نکات جالب توجه در این مراسم حضور اِمی دختر یازده جنیفر لوپز و خوانندگی او به همراه مادرش بود که با استقبال حاضران همراه بود.

این مسابقه و مراسم‌ های جانبی آن در یکشنبه معروف به «یکشنبه سوپربول» برگزار می‌شود که همین مسابقه در طی سالیان دراز تبدیل به پربیننده‌ ترین مسابقه تلویزیونی در آمریکا گشته‌ است.

گرچه زمان پخش این مسابقه تعطیل رسمی نیست، اما در زمان پخش آمریکا به صورت نیمه رسمی تعطیل می‌شود. در نیمه مسابقه نیز بسیاری از خواننده‌ ها و موسیقی‌ دان‌ های مشهور به اجرای مسابقه می‌ پردازند.

پیش از این در سال گذشته و در نیمه مسابقه «کیتی پری»، خواننده مشهور آمریکایی، با اجرای خود توانست ۱۱۸/۵ میلیون بیننده را به خود جذب کند و این اجرا به پر بیننده‌ ترین اجرا در کل تاریخ آمریکا مشهور شد.

منبع: اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?