موسیقی فارس-غزل خواجوی: کاوه آفاق خواننده راک و عضو سابق گروه “ویز” در اینستاگرام خود از اجرای لایو برای مخاطبانش خبر داد.

هر یک از هنرمندان در شرایط سخت کنونی حاکم بر جهان، سعی می‌کنند تا به طریقی مخاطبان خود که در خانه‌ها در قرنطینه به سر می‌برند را سرگرم کنند؛ یکی از این سرگرمی‌ها گذاشتن لایو و اجرای قطعات توسط خوانندگان است.

کاوه آفاق که شب گذشته لایوی در اینستاگرام برای مخاطبان خود گذاشته بود که با استقبال خوبی همراه شد، تصمیم گرفت لایو دیگری را فردا شب با آهنگ‌های درخواستی طرفداران خود بگذارد.

وی با انتشار پستی نوشت: «دیشب ساعت یازده و نیم لایو داشتیم و عزیزان استقبال فرمودند. فردا هم اگر زنده باشیم و در بستر نیافتاده باشیم انشالله ساعت یازده و نیم لایو خواهیم داشت.لطفا دو سه تا از آهنگ‌هایی که دوست دارید اجرا شود را در کامنت‌ها درج بفرمایید تا آن‌هایی که بیشترین پیشنهاد را دارند برایتان فردا شب زنده اجرا کنیم.خیلی خیلی مراقب خودتان باشید و به خاطر میهن و مردم جهان و همکاری با فداکاران درمانگر، پا روی قلب‌های بزرگتون بگذارید و فقط یکی دو سه هفته از دید و بازدید هم دیگر تا جای ممکن پرهیز کنیم.این نیز بگذرد مثل خیلی چیزها.»

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?