پارتیزانت، گروه اینسترومنتال راک حرفه ای لهستانی در تاریخ هشتم و نهم اردیبهشت در تالار وحدت به اجرای موسیقی خواهد پرداخت.

چند روز پیش بود که ویدئویی در شبکه های مجازی پخش شد که پارتیزانت رو در حال نواختن قطعه دوست داشتنیه “جان مریم” به شیوه خودش با تپینگ روی گیتار الکتریک اجرا میکرد و خبر از اجرای کنسرتی به زودی در تالار وحدت میداد.
اجرای پارتیزانت لهستانی در تالار وحدت

پارتیزانت

این نوازنده گان که سابقه همکاری با جو ستریانی رو هم داشته اند در دو روز هشتم و نهم اردیبهشت، ساعت شش بعدازظهر و در تالار وحدت به اجرای موسیقی برای دوست داران این سبک و ساز گیتار خواهد پرداخت.
در روزهائی که دریافت مجوز برای گروه های راک ایران به نسبت گذشته کمی آسانتر شده و نوازنده های بین الملی همچون ریچارد کلایدرمن نیز برای اجرا به تهران آمده اند، شاید بشه حضور پارتیزانت رو هم به فال نیک گرفت و گامی رو به جلو دانست. کسی چه میدونه، شاید دفعه بعدی جو ستریانی به تالار وحدت دعوت شه و نهصد نفر از عاشقان راک از هنر و تکنیک او لذت ببرند.
پارتیزانت از همکاری کریستوف توچکو (گیتاریست) و میکولای توچکو (درامر) تشکیل شده. برای تهیه بلیت لین کنسرت میتوانید به سایت ایران کنسرت مراجعه کنید.

 

1 نظر
  1. کيوان 3 سال ago

    مچکرم

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط با ما

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account