موسیقی فارس- شبنم خان مصدق: امیرحسین مقصود لو معروف به امیر تتلو که مدتی است وضعیت نابسامانی دارد با انتشار ویدیویی از برخورد مردم و مسولان دولتی ابراز گله کرد.

تتلو پس از بستن پیجش توسط اینستاگرام و منحل کردن فعالیت هایش و بیرون راندنش از ایران اکنون حتی نمی تواند در دیار غربت اقامت بگیرد زیرا پاسپورتش را قرمز کردند .

هیپی هایی مثال تتلو در ۷۰ درصد موارد خودشان باعث سرنوشتشان هستند این البته شامل هر فردی می شود اما چرا اگر یک نفر با اینکه خودش باعث شرایط ناهنجارش است و خودش را زیر تیغ روزگار برده ما با مواضع و سو استفاده هایمان از او باعث عمیق تر شدن چاله ای شویم که او خودش را درآن در طی سالیان انداخته است وشرایط او را وخیم تر کنیم.

البته دردنیای امروز افرادی نظیر الدار شفیر به این مساله اشاره دارند که فقرفرهنگی، بی اخلاقی و….تنها تقصیر خود اشخاص نیست بلکه شرایط بی سامان ثمره یک سیستم است. تتلو را زیر ذره بین بگذارید از زمان تولد تا الان وبعد به خودتان بگویید آیا تنها خودش مصوب شرایط وخیم و کثیفش است ؟!آیا وضعیت وی ثمره یک سیستم نیست؟!

تتلو سیستم اولیه که خانواده باشد را نداشت .درشرایط‌ نابسامان تعیلم وتربیت پیدا کرد و زمانی که خواست خودی نشان دهد بدتر ازاو استفاده کردند و دور انداختندش.

من هم مثال خیلی ها از تتلو و هیپی ها بدم می آید اما انقدر شعور دارم که برای عمیق تر شدن چاله زندگیشان از آن ها علیه خودشان استفاده کنم. تتلوها در ۵۰ درصد مواقع ثمره فعالیت ها، ری اکشن ها بی خردی ها و هوچی گری هایی هستند که من و ما و جامعه و محیط و خانواده و….دچارشان میکنیم شاید قصد آن را نداریم که دلسوزی کنیم برای تتلو و هیپی ها چون با دلسوزی و ترحم تنها وضع آن ها را بدتر می کنیم و فرصت میدهیم برای مدت بیشتری یک هیپی باشند اما می توانیم همیاری کنیم درکشان کنیم.می توانیم شرایطی برایشان به وجود آوریم که دیگر هیپی نباشند ما نسبت به هم مسئولیم .ما مجبور نیستیم نسبت به هم ولی هموطنیم و مسئول. ما یک درد مشترک هستیم!

ما یک آتشفشانیم ! از هم هستیم وبه هم برمی گردیم!

درست است مالک و برده هم نیستیم ولی همه در یک سیستم و کالبد زندگی می کنیم .

در ادامه صحبت های این خواننده را می شنوید:


0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?