موسیقی فارس_سهنداینانلو: ساعت ۲۰ امشب(به وقت تهران) اغلب شبکه های تلوزیونی و اینترنتی در جهان کنسرتی ۸ساعته با حضور بیش از ۱۰۰ستاره موسیقی از سرتاسر جهان را به صورت زنده پخش می‌کنند.

کاور کنسرت “یک جهان؛ با هم در خانه”

در این کنسرت که “یک جهان، باهم در خانه” one world; together at home نام گرفته بیش از ۱۰۰هنرمند از خانه های خود برای میلیون‌ها بیننده از سرتاسر جهان برنامه اجرا می‌کنند. این برنامه رایگان که با حمایت سازمان جهانی بهداشت و جنبش جهانی شهروندان اجرا می‌شود ستاره‌هایی چون؛ التون جان، لیدی گاگا، کریس مارتین، آندره‌آ بوچلی، سلن دیون، جنیفر لوپز، تیلور سوییفت، گروه راک رولینگ استونز، بیلی ایلیش و … حضور دارند. و همچنین به گفته برگزارکنندگان این کنسرت، لیدی گاگا مجری اصلی برنامه خواهد بود.

لیدی گاگا، مجری کنسرت “یک جهان؛ با هم در خانه”

گفتنی است برگزارکنندگان کنسرت “یک جهان، با هم در خانه” هدف از برگزاری این رویداد بزرگ جهانی را حمایت و تشکر از پیکارکنندگان خط مقدم با ویروس کرونا عنوان کرده اند. این برنامه از صفحات شخصی هنرمندان و همچنین از شبکه های تلویزیونی ABC، NBC و CBS قابل تماشا است. علاقه‌مندان به تماشای این کنسرت از طریق شبکه های اینترنتی نیز می‌توانند به این درگاه‌ها مراجعه نمایند؛ Alibaba ، Amazon Prime Video ، Apple ، Facebook ، Instagram ، LiveXLive ، Tencent ، گروه سرگرمی و موسیقی Tencent ، TIDAL ، TuneIn ، Twitch ، Twitter ، Yahoo و YouTube.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?