رضا صادقی

انتشار آلبوم جدید رضا صادقی

شب بارونی نخستین آلبوم منشر شده رضا صادقی در فضای مجازی

خواننده آلبوم فقط گوش کن نخستین آلبوم اینترنتی‌اش را منتشر می‌کند. رضا صادقی نخستین آلبوم اینترنتی خود را به نام «شب بارونی» در فضای مجازی منتشر می‌کند. صادقی که پس از انتشار آلبوم فقط گوش کن اجراهای زیادی را در تهران و شهرستان‌ها روی صحنه برده، این بار تصمیم گرفته که جدیدترین آثارش را در قالب یک آلبوم اینترنتی منتشر کند.
انتشار با این سبک در فضای مجازی، اتفاقی است که در سال‌های گذشته بارها و بارها از سوی خواننده‌های داخلی اتفاق افتاده و با توجه به هزینه‌های بالای انتشار و توزیع آلبوم، این نوع انتشار بدون هیچ هزینه‌ای، اتفاق می‌افتد. صادقی درباره نوع خریداری این آلبوم نیز از دوستدارانش خواسته که از طریق سایت «بلک شاپ» اقدام کنند.
او درباره راه‌های تهیه این آلبوم نیز گفت: این آلبوم برای فروش روی سایت بلک شاپ قرار خواهد گرفت و حمایت از این اثر با خرید از بلک شاپ ادامه‌دهنده مسیری تازه در پخش هرچه بهتر و درخور شأن یاران‌ام است. البته این فقط یک پیشنهاد است و راه دوم یعنی دانلود از سایت‌ها را هم می‌توانند انتخاب کنند و من در آن صورت هم راضی هستم و دوست دارم با مخاطبان در این آلبوم هم‌لحظه شوم و لحظات بکری را در کنار هم داشته باشیم.
صادقی در انتهای صحبت‌هایش گفت: خیلی امیدوارم که اتفاق خوبی برای لحظات دوستانم بیفتد. فضای آلبوم فضای باران و عاشقانه‌ها است. عوامل حرفه‌ای در آن دخیل‌اند و امیدوارم روزهای سرد و عاشقانه دوستانم با این آلبوم بگذرد.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?