مدیر برنامه‌های سامان جلیلی از انتشار آلبوم جدید این خواننده تا اواخر امسال خبر داد.

محمد قیامتی با اشاره به استقبال جالب از قطعه جدید «ترس» که در روزهای گذشته با اخذ تمام مجوزهای لازم در فضای مجازی منتشر شد، از طی کردن آخرین مراحل اداری برای انتشار آلبوم جدید سامان جلیلی خبر داد و برای نخستین بار جزئیاتی از این آلبوم را بازگو کرد.

محمد قیامتی گفت: «استقبال از قطعه «ترس» برای خود ما هم جالب بود و نشان داد که سامان جلیلی در انتخاب مسیر هنری اش خوب عمل کرده است. درباره آلبوم جدید هم باید بگویم که آلبوم جدید سامان جلیلی قطعا تا اواخر امسال روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.»

قیامتی در توضیح جزئیات بیشتر این آلبوم نز گفت: « هنرمندان زیادی در این آلبوم با سامان همکاری کرده اند که از آ« جمله می‌توان به کوشان حداد، معین راهبر، سعید شمس، فرشاد یزدی، هومن آزما و شجاعت شفاهی اشاره کرد. در بخش ترانه سراها هم سید شهرام جلیلی و امید علیجانی حضور پررنگی را در آلبوم جدید داشته اند. این آلبوم در ده قطعه تهیه و تولید شده است و تنوع زیادی در فضای آثار وجود دارد و با قطعیت می گویم که مخاطبان سامان جلیلی با شنیدن برخی از قطعات این آلبوم شگفت زده خواهند شد. چون برخی فضاها برایاولین بار در این آلبوم مورد استفاده قرار گرفته است که سامان جلیلی پیش از این به هیچ وجه سراغ شان نرفته بود.»

تهیه کننده آلبوم «سامان جلیلی» در انتهای صحبت های خود نیز گفت: «برنامه ریزی کنسرتهای سامان جلیلی در حال انجام است و به زودی دراختیار دوستدران این خواننده قرار خواهد گرفت.»

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?