نخستین آلبوم رسمی «کاوه آفاق» با عنوان «با قرص‌ها می‌رقصد»، منتشر و به صورت همزمان در تهران و شهرستان راهی بازار موسیقی کشور شد.

این اثر به تهیه کنندگی «سید محمد حسین تفرشی» و به همت موسسه نشر «آوای سوته‌دلان» به مدیریت مهدی میرزاباقریان،  ۲۹ دی ماه منتشر شد و کار سرایش کلیه ترانه ها و ساخت ملودی‌های این آلبوم برعهده خود «کاوه آفاق» است.

کاوه آفاق در نشست خبری این آلبوم که هفته گذشته برگزار شد درباره نخستین اثر رسمی خود چنین گفته بود: «اگر قرار باشد تغییری در نگرش من در کارم در فضای رسمی اتفاق بیفتد، قطعا نتیجه‌ای جز ورشکستگی نخواهم داشت. هوادارانم را از دست می‌دهم و هویت کاری‌ام را هم ازدست می‌دهم و یک خودکشی است. قطعا این نگاه مرگ هنری من را در پی خواهد داشت و یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های من برای ورودم به حوزه رسمی، حفظ مهر و امضای آثارم بوده که قطعا همین رویه در همه سالهای بعد هم ادامه خواهد داشت. برای این آلبوم حدود ۲۵ قطعه تولید شد. هر اثری که اصلاحیه می‌خورد، به صورت کامل حذفش می‌کردم. یعنی حتی حاضر نبودم تغییرات یک کلمه ای هم روی آن انجام دهم. می رفتم و کار جدیدی می ساختم و سعی می کردم با رعایت همه اصول، بهترین خروجی را داشته باشم.»

در ادامه می توانید تیزر تصویری «با قرص‌ها می‌رقصد» را آنلاین ببینید و در صورت تمایل دانلود نمایید، همچنین این اثر از طریق سایت «بییپ تونز» قابل خرید دیجیتال است که می توانید با مراجعه به صفحه مخصوص آلبوم، این اثر را آنلاین به صورت قانونی دانلود کنید.

دانلود قانونی آلبوم با قرص ها می رقصد کاوه آفاق

تیزر تصویری آلبوم آنلاین ببینید

 

 

1 نظر
  1. […] آفاق نخستین آلبوم رسمی خود را به نام «با قرص‌ها می‌رقصد…» دی ماه سال 94 روانه بازار موسیقی کشور کرد و پس […]

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ارتباط با ما

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account