اجرای قطعه خاطره‌ انگیز گل‌ها توسط بابك بابايی در تالار رودکی

اركستر «گل‌هاي نوين» به خوانندگي بابك بابايي و سرپرستي رامبد لطيفي در تالار رودكي با هدف احياي موسيقي گلها و آشنايي بيشتر نسل جديد به روی صحنه رفت و در آن آثاري از بزرگان موسيقي آن دوران اجرا شد.

در ابتداي اين برنامه كه دو بخش داشت، قطعه‌ي «برمن گذشتي» با ترانه‌اي از زنده ياد سيمين بهبهاني و آهنگسازي پیمان خازني اجرا شد.در ادامه‌ی برنامه يك همنوازي با تار و ويلن و تنبك اجرا شد و «شراره» از ساخته‌هاي عليرضا خواجه نوري با ترانه‌ي  «رضا سحبان» و قطعه‌ي گلچهره اثر پيمان خازني و شعر فرهنگ قاسمي و رنگ دشتي ساخته‌ي استاد رضا محجوبي ادامه دهنده‌ي بخش نخست بودند.

پس از يك تنفس ١٥ دقيقه اي بخش دوم كنسرت با قطعه‌اي آغاز شد كه ترانه‌اش از زنده ياد دكتر علي شريعتي و از ساخته هاي خازني به نام آوار نگاه بود. سپس قطعه‌ي «دگر چه خواهي»  به اجرا درآمد.  در ادامه «پيام سوري»-نوازنده‌ي پيانو- به تكنوازي پرداخت و در ادامه «بابك بابايي» ترانه‌ي قديمي «عاشق شدم من» از ساخته‌هاي انوشيروان روحاني را خواند كه با همراهي برخي حاضران مواجه شد.

رنگ اصفهان و باغ رويا قطعات پاياني اين رپرتوار بودند و در پایان قطعه‌ي «امشب شب مهتابه» به اجرا درآمد. بابك بابايي، فربد لطيفي،همايون همت آبادي،سينا كلوت،قارن درستي،امير درويشي،برديا درويش،مرجان نيكزاد،حسام حسيني، الهام كريمي،مهرداد كشاني، علي رضا عسگرپور،رامبد لطيفي،جعفر رستمي، صادق محمدنوري،مرصاد واحد،ماهرخ شريف زغده، سينا آذرآباد،امين شكوهي، نيما نظيري،امير خيري، مصطفي با نيان و نوژن طوفان به رهبري رضا مريوند اعضاي اركستر گلهاي نوين در اين كنسرت بودند.

در اين كنسرت هنرمنداني نظير امين زندگاني، عليرضاميرعلينقي و پيمان خازني حضور داشتند

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?