موسیقی فارس:برنامه هزارصدای موسیقی سنتی ایران، راس ساعت ۱۸ روز دوشنبه پنجم اسفند ۱۳۹۸ و در محل فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

مخاطبان و علاقه‌مندان برنامه هزارصدا در روزهای پایانی سال ۹۸ شاهد برگزاری آخرین هزارصدای موسیقی سنتی در سال جاری خواهند بود. این برنامه که طبق روال گذشته در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود با حضور آرش نصیری به عنوان مجری-کارشناس اجرا می‌گردد، آقایان؛ عباس سجادی، علی جهاندار و بهداد بابایی نیز به عنوان داور حضور خواهند داشت.

این دوره از هزارصدا همزمان با سالروز بزرگداشت خواجه نصیرالدین توسی‌ برگزار می شود که به نام “روز مهندس” نیز نامگذاری شده است. از همین رو و طبق گفته مسئولین برگزاری هزارصدا این برنامه به زنده‌یاد مهندس همایون خرم تقدیم می‌گردد. در همین راستا مهندس امیرمحسن خرم(فرزند استاد همایون خرم) نیز به اجرای قطعاتی از این چهره بزرگ تاریخ موسیقی ایران می پردازد، برخی از اعضای خانواده استاد همایون خرم نیز از جمله مهمانان ویژه این برنامه هستند. همچنین مراسم بزرگداشتی هم برای استاد فقید موسیقی ایرانی؛ اقبال‌آذر نیز ترتیب داده شده است که با اجرای هنرمندان این عرصه همراه خواهد بود.

گفتنی است پس از هزارصدای موسیقی سنتی که ۵اسفند برگزار می گردد، برنامه دیگری نیز در نظر گرفته شده که در بخش کودکان و نوجوانان است. هزار صدای کودک و نوجوان که عصر روز چهارشنبه ۲۱اسفند برگزار می‌شود، آخرین هزارصدا در سال ۱۳۹۸ خواهد بود.

علاقه مندان به حضور در هزارصدای موسیقی سنتی می‌توانند روز دوشنبه پنجم اسفند، دقایقی پیش از آغاز برنامه در محل سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران اقدام به تهیه بلیت برنامه نمایند.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?