موسیقی فارس: امیرحسین مقصودلو (مشهور به امیر تتلو) در گفتگوی لایو اینستاگرامی با وحید شمسایی عنوان کرد بعد از اتمام دوران کرونا به ایران بازمی‌گردد.

امیر تتلو که به اظهارات و ادعاهای جنجال برانگیزش مشهور است، این بار نیز در گفتگویی که با وحید شمسایی (آقای گل فوتسال جهان) داشته، ادعا کرده که بعد از بحران کرونا به ایران باز‌می‌‌گردد.
لازم به یادآوری است که تتلو در انتخابات سال۱۳۹۶ دست به حمایت از حجت‌الاسلام رئیسی زد ولی پس از مدتی مجبور به ترک ایران شد. وی پس از خروج از ایران بالاخره توانست نخستین کنسرتش را در کشور گرجستان و با حضور جمع کثیری از علاقه‌مندانش برگزار کند اما همین کنسرت نیز با حواشی بسیاری همراه بود. مقصودلو در زمستان ۹۸ نیز توسط دولت ترکیه بازداشت شده بود و مقامات امنیتی ترک نیز دلیل دستگیری وی را مسائل اقامتی عنوان کرده بودند. اما تتلو که در دوران بازداشت نیز گوشی همراه خود را در اختیار داشت خطاب به هوادارانش گفته بود می‌خواهند(پلیس ترکیه) من را به پلیس ایران تحویل دهند. اما در نهایت پس از گذراندن حدودا دو هفته در بازداشت دولت ترکیه به کمک برخی دوستانش آزاد شد. اما اظهارنظر اخیر وی از این جهت عجیب می‌نماید که تتلو و طرفدارانش به شدت از بازگرداندن این خواننده به ایران واهمه داشتند ولی حالا اظهار داشته که بعد از پایان دوران کرونا به ایران بازمی‌گردد.

کلیپ صحبت‌های تتلو و وحید شمسایی را اینجا تماشا کنید:

VID_20200413_112140_143

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?