موسیقی فارس: “بیانسه” خواننده رنگین پوست آمریکایی در نطق دریافت “جایزه بت” به دانلد ترامپ حمله کرد و مردم امریکا را به شرکت در انتخابات و رای بر علیه ترامپ ترغیب کرد.

به گزارش موسیقی فارس و به نقل از سرویس جهانی BBC، شب گذشته میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا در مراسمی مجازی، بیانسه خواننده سیاهپوست زن آمریکایی را برنده امسال جایزه انسان‌دوستانه “بت” معرفی کرد.
بیانسه در نطق دریافت جایزه‌اش جامعه سیاهان آمریکا را به شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا دعوت کرد. او گفت: ‘’چنان رای دهید که انگار زندگی‌مان به آن وابسته است.’’ او ضمن تقدیم جایزه‌اش به معترضین اعتراضات اخیر در آمریکا آن‌ها را تشویق کرد به فعالیت‌های خود در جهت تغییر و فروپاشی ‘’یک ساختار نژادپرست و نابرابر’’ ادامه دهند . در ادامه این مراسم میشل اوباما در صحبت‌هایش به خدمات بیانسه به جامعه سیاهپوستان ایالات متحده آمریکا اشاره و از آن‌ها قدردانی کرد و همچنین به میلیون‌ها دلار پولی که این خواننده سیاهپوست برای گرفتن تست کرونا از قشر بی بضاعت آمریکا صرف کرده و مشارکت او در پروژه‌های آب رسانی و آموزشی در آفریقا نیز اشاره شده است.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?