بیوگرافی اندیشه هژبر

بیوگرافی اندیشه هژبر

اندیشه هژبر متولد اردیبهشت سال 1371 در مشهد نوازندگی را از 8 سالگی به طور خود آموز شروع کرد  و از همان ابتدا عشق وعلاقه خود را به فراگیری گیتار الکتریک نشان داد .

فعالیت های هنری

وی در سال 86 اولین اجرای خود را با نام هنری ” اندیشیا ”  ( ANDISHIA  ) انجام داد و پس از انتشار چندین تک آهنگ پروژه اندیشیا را متوقف کرد و گروهی به نام ویک آو شیم  ( WAKE OF SHAME )را تشکیل داد

فعالیت های ویک آو شیم از سال 87 تا 90 به خوبی پیش رفت و با تغییراتی در گروه و کند شدن روند این گروه  از سال 90 تا 93  ، پروژه اندیشیا را در سال 91  دوباره از سر گرفت و اولین آلبوم رسمی اندیشیا  که 18.1.8.1 نام داشت در سال 1393 منتشر کرد و در همان زمان رکورد اولین آلبوم ویک آو شیم را نیز آغاز کرد  و چندین اجرا در شهر های مشهد ، تربت ، تهران و گرگان برگزار نمود.

پس از اتمام رکورد اولین آلبوم ویک آو شیم ، در شهریور ماه سال 96 آلبوم ویک آو شیم با نام : من ، خودم و خود منتشر شد

اندیشه هژبر علاوه بر پروژه اندیشیا و ویک آو شیم با هنرمندان و گروه هایی از جمله : نهان ، الکتروکیوت و چند هنرمند دیگر  همکاری داشته است .

در سال 1395 طرح فستیوال گرامافست را به مجله آنلاین گراماتون ارائه نمود و نیمه دوم سال 1396 بعنوان داور در این فستیوال در کنار فرشید اعرابی , همایون مجدزاده و نوریک میساکیان با مجله آنلاین گراماتون به سرانجام رساند.

اندیشه پس از اجرای چندین فستیوال گیتار در تهران به نوشتن آلبومی برای اندیشیا  پرداخت که در این آلبوم نوازنگان مطرح کشور نیز با او همکاری کردند.

وی هم اکنون علاوه بر کا بر روی آلبوم سوم خود به تدریس گیتار الکتریک مشغول میباشد.

 

آثار  رسمی منتشر شده

 

آلبوم 1 . 8 . 1 . 18 سال انتشار 1393

آلبوم من , خودم و خود  (  ME , MYSELF & I ) سال انتشار 1396

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?