سلمان کردار متولد 1361 تهران، نوازنده ، خواننده و ترانه سرا وی ترانه سرایی را نزد افشین یداللهی گذرانده و قطعات دیونگی، نگو برگرد را در کارنامه خود دارد.

بیوگرافی سلمان کردار

سلمان کردار متولد 22 آبان 1361 ، در سال 1386 مدرک لیسانس مکانیک خود را از دانشگاه آزاد سمنان دریافت کرد .وی از نوجوانی علاقه مند به یادگیری موسیقی راک بود، در نهایت سال 1379 یادگیری گیتار الکتریک را نزد اساتید مختلف شروع کرد تا در سال 1381 با استاد شاپوری فرد آشنا شد و دوره های گیتار آکوستیک در سبک های جز و بلوز را فراگرفت، اما اوبه این دوره ها اکتفا نکرد و با مطالعه و تمرین بر روی کتاب های اساتید برجسته ی دنیا، توانست قابلیت نوازندگی اش را به سطحبالایی برساند.

سلمان کردار در سال 1391 علاوه بر نوازندگی مشغول یادگیری مهارت میکس و مسترینگ از طریق دوره های آنلاین شد و درسال 1397 توانست از سازمان فنی و حرفه ای کشور مدرک بین المللی دریافت کند، تا بتواند فعالیت های تاثیر گذار تری داشته باشد.

او همچنین در سال 1394 نزد استاد آواز آقای حمیدرضا شعبانی رفت تا بتواند در آواز کلاسیک مهارت کسب کند. او بین سال های 1390 تا 1395 نزد دوست قدیمی خود مرحوم دکتر افشین یداللهی ترانه سرایی را آموخت و شروع به نوشتن ترانه های آهنگ های خود کرد.

سلمان کردار در زمینه ی هنر موسیقی تلاش و فعالیت های بسیاری کرد تا بالاخره اولین تک آهنگ او در سال 1395 به نام  حال خاکستری منتشر شد که با استقبال زیادی روبرو شد، بنابراین توانست با انگیزه ی بیشتری فعالیتش را ادامه دهد و تک آهنگ های شهره ی شهر، دیونگی، نگو برگرد و شطرنج را منتشر کند.

او اولین همکاری خود با گروه های موسیقی را در سال ۱۳۹۶ با گروه طهران پارک در سبک هاردراک به سرپرستی امین برهان آغاز کرد که در دی ماه ۱۳۹۶ در برنامه شب شنبه ها به عنوان خواننده ی گروه قطعاتی از گروه طهران پارک را اجرا کردند و بعد از آن تک آهنگی به نام دنیای رویایی را منتشر کردند.

تجربه ی گروهی بعدی او، گروه آتریا در سبک جنت متال به سرپرستی امیرشهاب خرمی بود که در فروردین ۱۳۹۸ به اجرای زنده در کشور امارت شهر دبی، در اوپنینگ گروه فنلاندی Omnium gatherum به عنوان خواننده گروه پرداختند و برای کنسرت بعدی در دبی در آبان ماه ۱۳۹۸ از آنها دعوت بعمل آمد. آتریا اولین ترک از آلبوم جدید را با صدای سلمان کردار به همراه لیریکس ویدئو در شهریور ۱۳۹۸ منتشر کرد.

 

او در سال 1396 تصمیم به تاسیس آموزشگاه موسیقی گرفت و با بهره گیری از اساتید مجرب و با تجربه توانست به صورت حرفه ای آموزش موسیقی در استانداردهای بین المللی را ارائه کند. او در کنار مدیریت آموزشگاه به تدریس آواز، گیتار و میکس و مسترینگ با ارائه ی مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور پرداخت.

اولین آلبوم رسمی سلمان کردار پس از پایان مراحل تولید وارد مرحله ی اخذ مجوز گردید که بدون نتیجه باقی ماند.

1 Comment

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?