بیوگرافی گروه crows in the rain

بیوگرافی گروه crows in the rain

گروه موسيقي ” کلاغ ها در باران ” , پاييز سال 93 با حضور مسيح و حامد تشکيل شد.
وقتي براي اولين بار حامد و مسيح با هم ساز ميزدند , اجازه دادند که همه ي صداها ضبط بشه و بعد از چند ساعت وقتي که يک قطعه ي کامل آماده شد , دور تا دور خانه کلاغ ها پرواز ميکردند و باران شديدي مي‌آمد.
و اسم اولين قطعه را ” کلاغ ها در باران ” گذاشتند که تا به امروز پخش نشده است.

از آبان 93 تا پاييز 94 , چهار سينگل تِرک منتشر کردند ؛ به ترتيب به نام هاي:

1. Forgotten Childhood
2. You Were There
3. Dreaming
4. The Tale Of Creation Within Her Being) Atman Of Abhimata)
در بهمن 94 اولين آلبوم خودشون رو با عنوان (You Are Dying In My Arms (the frozen last gasps منتشر کردند (شامل 10 ترک داستاني و به هم پيوسته که يکديگر رو کامل ميکنند).
در پاييز95 اميرحسين به عنوان درامر به گروه اضافه شد , به مدت يک سال در سکوت بودند تا دومين آلبوم خودشون رو که حاصل تجربه‌ي سفري مشترک بود, منتشر کردند. با عنوان : Little Girl and Lost Blossom که شامل 6 قطعه ي به هم پيوسته بود.
پس از آن در زمستان 95 , اشکان به عنوان باسيست به کلاغ ها پيوست.
” کلاغ ها در باران ” تصميم گرفتند در سال 96 براي اولين بار روي استيج بروند وموسيقي خودشون رو به صورت زنده با مخاطبينشون به اشتراک بگذارند , آن ها تا پاييز 96 بر روي سومين آلبوم خودشون کار کردند و قبل از پخش رسمي آلبوم , براي اولين بار, آذر 96 اولين کنسرت خودشون رو در ” سالن آموزشگاه موسيقي کرال (همدلان) ” با اجراي قطعاتي از آلبوم سوم برگزار کردند. 24 روز بعد دومين اجراي خودشون رو و اولين اجراي رسمي و بزرگ پست راک رو در ايران , در ” سالن برج آزادي” برگزار کردن.
کلاغ ها تصميم داشتند تا آلبوم سوم رو در بهمن ماه 96 منتشر کنن اما به دليل برخي مسائل و مشکلات اين اتفاق نيفتاد اما در اين بين , اون ها کنسرتي در شهرستان شيراز , در 2 سانس , در ” مجتمع هنري و فرهنگي بلک باکس کيان ” برگزار کردن, وقتي به تهران برگشتن , به يک همايش در سالن 900 نفره ي دانشگاه تهران دعوت شدن و 2 قطعه از آلبوم سوم و منتشر نشده ي خودشون رو در آن جا اجرا کردند , به عنوان گروه مهمان براي Opening فستيوال آموزشگاه کرال دعوت شدند و روي صحنه رفتند و در آخر , آخرين اجراي اختصاصي خودشون رو در اسفند ماه 96 در سالن آموزشگاه کرال برگزار کردند.
در سال 96 کلاغ ها در باران سومين آلبوم خودش رو رکورد کرد و در بهار 97 اين آلبوم با عنوان ” Ashes of the Past ” با همکاری لیبل ایتالیایی ” hortus conclusus records ” منتشر شد. شامل 11 قطعه داستاني بود و دومين آلبوم بلند اين گروه محسوب ميشد.

اعضای کلاغ ها در باران :

حامد : گیتار الکتریک
مسیح : پیانو , گیتار الکتریک
اشکان : گیتار باس
امیرحسین : درامز
اِل : آوا

از زبان خودمان:

ما هيچ اصراري براي کار کردن در سبک پست راک – امبينت نداريم (همانطور که از آلبوم هايمان مشخص است) و صرفا اين سبکي هستش که تا به الان به ما کمک کرده , موسيقي وراي سبک , وراي اسم و ظاهر هستش … اميدواريم به باور درونيمان که ” سادگي و حقيقي بودن ” هستش پايبند بمونيم … هدف از موسيقي چيزي جز بيان حقيقت خويشتنمان و ابراز تجريباتي عميق که کلمات از بيان آن ها عاجزند , نيست… اميدواريم با ” کلاغ ها ” در ” باران ” باااال بزنيد.

crows in the rain

crows in the rain

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?