موسیقی فارس: ساعتی پیش اطلاعیه ای توسط وزارت ارشاد اسلامی منتشر شد که از تمدید یک هفته ای تعطیلی همه رویدادهای فرهنگی و هنری در سرتاسر کشور خبر داد.

وزارت ارشاد پس از استمرار وضعیت اپیدمی شدن ویروس کرونا در سرتاسر کشور و روند رو به افزایش تعداد مبتلایان این بیماری، اقدام به انتشار اطلاعیه ای مبنی بر تمدید یک هفته ای تعطیلی تمام رویدادهای تحت نظارتش کرده است. طبق گفته وزارت ارشاد تمامی کنسرت ها، سینماها، تئاترها و گردهمایی های مرتبط با حوزه هنر تا تاریخ ۱۶اسفند ۱۳۹۸ تعطیل است. این وزارتخانه ضمن تشکر از فعالین حوزه فرهنگ و هنر اعلام کرد؛ تمامی برنانه هدی فرهنگی، هنری و سینمایی کشور به مدت یک هفته دیگر(تا ۱۶ اسفند) تعطیل خواهد بود، نحوه ادامه برنامه ها نیز پس از تاریخ ۱۶ام ماه جاری و از طریق مجاری رسمی خبری، اطلاع رسانی می گردد.

تصویر پست اینستاگرامی صفحه رسمی “بنیاد رودکی”

اطلاعیه وزارت ارشاد، برگرفته از صفحه رسمی “بنیاد رودکی” در اینستاگرام

لازم به یادآوری است پیش از این وزارت ارشاد با انتشار اطلاعیه ای تمامی رویدادهای مرتبط را تا تاریخ ۹اسفند به حالت تعلیق درآورده بود که با توجه به افزایش ابتلای عمومی به ویروس کرونا در سرتاسر کشور، مجبور به تمدید این اطلاعیه شده است.

گفتنی است تقریبا تمامی کشورهای جهان درگیر بحران اپیدمی ویروس کووید-۱۹ هستند و به گفته کارشناسان روند ابتلا به این ویروس از حالت اپیدمی به حالت پاندومی (همه گیری جهانی) درآمده است و سازمان های بین المللی نیز در پی اقدامات پیشگیرانه و همچنین درمانی در سراسر دنیا هستند.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?