موسیقی ما – تاریخ و مکان جدید برگزاری ششمین جشن سالانه «موسیقی ما» مشخص شد. به گزارش ستاد برگزاری ششمین جشن سالانه «موسیقی ما»، تالار وحدت تهران در روز دوازدهم اسفند میزبان ششمین دوره این رویداد با شعار جشن همدلی اهالی موسیقی ایران خواهد بود. این در حالی است که قرار بود ششمین جشن همدلی اهالی موسیقی ایران روز دوم آذر در رویال هال تهران برگزار شود اما تاریخ آن به تعویق افتاد. در ادامه با وجود پیگیری‌های ستاد برگزاری این مراسم، اتفاقات تلخ ماه‌های اخیر باعث شد تا برای اولین‌بار برگزاری این مراسم با همکاری بنیاد رودکی در ماه اسفند باشد.
 
در ششمین جشن سالانه «موسیقی ما» از هنرمندان برگزیده موسیقی ایران در سال 97تقدیر به عمل می‌آید. چندی پیش هم نامزدهای ششمین جشن سالانه «موسیقی ما» معرفی شدند. نامزدهای این رویداد هنرمندان یا گروه‌هایی هستند که از طریق نظرسنجی سالانه «موسیقی ما» و با نظر مردم و اهالی موسیقی انتخاب شده‌اند. چندی پیش هم نامزدهای ششمین جشن سالانه «موسیقی ما» در قالب ویدیوهایی با حضور بازیگران سرشناس سینمای ایران معرفی شدند.
 
اما یکی از مهمترین بخش‌های جشن همدلی اهالی موسیقی ایران تقدیر از اساتید سرشناس موسیقی ایران است. در سال‌های گذشته جمعی از اساتید سرشناس سبک‌های مختلف موسیقی به پاس یک عمر فعالیت هنری در این جشن مورد تقدیر قرار گرفته‌اند. همچنین یکی دیگر از بخش‌های جشن همدلی موسیقی ایران هم اهدای جایزه ویژه برای قدردانی از زحمات هنرمندان باسابقه است.

همچنین می توانید برای مشاهده پوستر ششمین جشن سالانه «موسیقی ما» کلیک کنید.

 

اثری از: 
کاور ویدیو: 
تهیه کننده: 
پایگاه خبری – تحلیلی «موسیقی ما»
تدوین: 
0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?