موسیقی فارس: جاستین بیبر و آریانا گرانده آهنگی به نام “stuck with you” را در تاریخ ۸ می منتشر می‌کنند که تمام عوایدش صرف کمک به افراد نیازمند آسیب دیده از کرونا خواهد شد.

به گزارش موسیقی فارس، آریانا گرانده شب قبل در اینستاگرام خود پستی را منتشر کرد و در آن از همخوانی با جاستین بیبر خبر داد. وی در صفحه رسمی خود اعلام کرد با جاستین بیبر مشغول تهیه این قطعه هستند و روز هشتم ماه مِی، آهنگ stuck with you (محبوس با تو) از طریق پیج اینستاگرام هر دو خواننده آمریکایی در دسترس عموم قرار می‌گیرد. همچنین گرانده گفته تمام عواید حاصل از این آهنگ، تماماً برای کمک به آسیب دیدگان از ویروس کرونا هزینه خواهد شد.
و اما نکته جالب در مورد این قطعه (که به صورت موزیک‌ویدئو منتشر خواهد شد)، استفاده از ویدیوهای ارسالی مخاطبان برای ساختن موزیک ویدئو می‌باشد. این دو خواننده مشهور از طرفداران خود خواسته اند تا ویدیویی از شرایط خود در قرنطینه برای آن‌ها (در اینستاگرام جاستین بیبر و آریانا گرانده) ارسال کنند تا در ساخت موزیک ویدئوی این آهنگ از آن استفاده شود. گرانده و بیبر چند ثانیه از این آهنگ را برای همخوانی با ماهیت ویدئو نیز منتشر کرده اند تا علاقه‌مندان با همان ریتم به تهیه ویدئو بپردازند. همانطور که گفته شد این ویدیوها باید به حساب رسمی یکی از این دو سوپراستار دنیای موسیقی در اینستاگرام ارسال گردد.

پست آریانا گرانده بر روی اینستاگرام؛

1588389724282

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?