پس از عدم حضور محسن چاوشی در فیلم مهرجویی " سنتوری مرد پائیزی " و حاضر نشدن یاس و حامد بهداد برای خواندن در این فیلم، لیست خواننده های این فیلم اعلام شدند.

حمید فریزند، یاسر بینام و فریمن در فیلم «داریوش مهرجویی» می‌خوانند

پس از قطعیت عدم حضور « محسن چاوشی » در فیلم جدید  مهرجویی ” سنتوری مرد پائیزی ” و حاضر نشدن چهره هایی چون «یاس» و «حامد بهداد» برای خواندن در این فیلم، لیست خواننده های جدید این فیلم اعلام شدند. صحبت های تند وتیز این کارگردان سینمای ایران درباره چاوشی و تائید عدم حضور این خواننده در این فیلم، گمانه زنی‌های دیگری چون حضور «یاس» نیز مطرح شد که این چهره نیز به همراه بهرام رادان، انصراف شان از حضور در این فیلم اعلام کردند تا ماجرای این فیلم و بازتاب‌های مختلف آن سر و صداهای زیادی را در رسانه‌ها باعث شود.
این در حالی بود که اکیپ سازنده «سنتوری، مرد پائیزی» در حوالی کرج مراحل پیش تولید این فیلم را آغاز کرده است و حتی خلاصه داستان این فیلم نیز منتشر شده است. در خلاصه داستان این فیلم آمده: « داستان «سنتوری، مرد پاییزی» از جایی آغاز می‌شود که حمید به عنوان یکی از شاگردان علی بعد از ترک اعتیاد و آموختن سنتور زیر نظر علی در حال خداحافظی از آسایشگاه و بازگشت به شهر است.
در ادامه داستان یک سرمایه گذار از کار حمید خوشش می آید و از او می خواهد با تشکیل یک گروه آلبومی را منتشر کند؛ اما حمید درگیر مشکلاتی با یک گروه موسیقی دیگر می‌شود که مسیر حرفه ای‌اش را تحت تاثیر قرار می‌دهد و…»پیش از این قرار بود حامد بهداد و امین حیایی نقش دو خواننده فیلم را ایفا کنند و از صدای خودشان در این فیلم استفاده شود که این موضوع نیز به مرور تائید نشد تا اسامی خواننده های این فیلم لیستی ناشناس و عجیب باشد. «حمید فریزند» و «یاسر بینام» دو خواننده‌ای هستند که برای این فیلم مورد توجه کارگردان «سنتوری» قرار گرفته‌اند و در این بین نام «فریمن» نیز به میان آمده است که حضور این خواننده تا کنون به صورت رسمی از سوی گروه سازنده هنوز تائید نشده است.
0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?