موسیقی فارس: عبدالحسین مختاباد موفق به کسب نشان طلای global music awards برای قطعه «از شرم در حجابم» در سال ۲۰۲۰ شده است.

سید عبدالحسین مختاباد (خواننده و آهنگساز) در رقابت‌های سال ۲۰۲۰ global music awards موفق به کسب نشان طلای این رقابت موسیقایی بین المللی شد. وی با تصنیف «از شرم در حجابم» (با شعر حافظ و آهنگ از عبدالحسین مختاباد) که قطعه ای از آلبوم «سایه دوست» می‌باشد در این دوره از این رقابت‌ها شرکت کرده بود که سایت رسمی این مجموعه با انتشار عکس مختاباد به عنوان یکی از ۹برنده اصلی، خبر کسب مقام اول این خواننده ایرانی را داده است. این برای اولین بار از زمان بنیان این جایزه است که یک ایرانی موفق به کسب نشان طلای global music awards می‌گردد. سال گذشته نیز مسعود رضایی (خواننده و آهنگساز) موفق به کسب نشان نقره این رقابت‌ها شده بود.
گفتنی است سینا علم برای نوازندگی در آلبوم «کمانه رو» و احمد میرمعصومی برای ساخت آهنگ آلبوم «نوازش لحظه‌ها» جایزه نقره ای این دوره از مسابقات را کسب کرده اند.

مختاباد جایزه طلایی بین المللی موسیقی را گرفت _عکس از سایت global music awards

این قطعه را بشنوید؛

Az Sharm dar Hejabam

جایزه Global music awards که یک رقابت جهانی موسیقی است از سال ۲۰۱۱ تاکنون، همه ساله به هنرمندان برگزیده موسیقی از سرتاسر جهان اهدا می‌شود. در این سری رقابت‌ها به ۹نفر نشان طلا، ۱۰۰نفر نشان نقره و ۵۰نفر نیز نشان برنز تعلق می‌ گیرد.
گفتنی است به جز عبدالحسین مختاباد، هنرمندانی از کشورهای صربستان، آلمان، آمریکا، ایتالیا، بریتانیا و چین به جایزه طلایی این دوره از مسابقات دست یافتند.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?