پس از حضور سالار عقیلی -خواننده‌ی شناخته‌ شده‌ی موسیقی ایرانی-  در برنامه تلویزیونی من وتو  که باعث  حذف او از جدول سی‌ویکمین جشنواره موسیقی فجر، در برخی خبرگزاری‌ها عنوان شد «کیوان ساکت» قرار است از دو خواننده جدید در کنسرت پیشِ رو در جشنواره استفاده کند.

نام «پوریا اخواص» نیز در این لیست قرار داشت که در همین زمینه او یادداشتی در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار داده و ضمن تکذیب این مسأله، اظهار امیدواری کرده که سالار هرچه زودتر به عرصه اجرای موسیقی برگردد.

این هنرمند در یادداشت خود آورده است: ‌«در فاصله‌ي زماني كوتاه (از ديروز تا امروز) در گفتگويي كه با هنرمند ارجمند جناب كيوان ساكت مبني بر حضور اين‌جانب در كنسرت گروه وزيري در جشنواره فجر داشتيم، قرار بر آن شد تا نتيجه‌ي نهايي را به ايشان اعلام كنم كه امروز به صورت رسمی خبري درباره‌ي حضور بنده در اين كنسرت اعلام شد. با ارسال اين يادداشت و ادای سپاس از بذل توجه اين هنرمند خلاق و توفيق براي دو عزيزي كه به عنوان خواننده قرار است در اين كنسرت به اجراي برنامه بپردازند، عدم حضور خود را در اين اجرا اعلام مي‌دارم و اميدوارم هرچه زودتر دوست و همكار گرامي‌ام سالار عقيلي به عرصه‌ي اجرا بازگردد.»

گویا قرار است محمود صالحی و عارف احسنت در کنسرت پیشِ روی ارکستر «وزیری» (به سرپرستی کیوان ساکت) اجرای آواز را در این کنسرت به عهده بگیرند.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?