موسیقی فارس-جوانا لِوِک مشهور به «جوجو» برای اولین بار از مشکلات خانوادگی و افسردگی خود سخن گفت.

«جوجو» خواننده مشهور آمریکایی گفت که از بیماری روحی و افسردگی رنج می‌برد و در حال حاضر در پی مداوای این مشکل خود است.

این خواننده در این باره به نشریه پیپل گفته است: بیماری‌های روانی در خانواده ما سابقه طولانی‌ دارد، واز این که برای درمان افسردگی خود به پزشک مراجعه کرده ام، احساس شرمندگی نمی کنم.

جوجو متولد شهر کوچکی در ایالت ورمانت است. ا‌و فعالیت‌های هنری خود را از سال ۱۹۹۸ آغاز کرد و علاوه بر خوانندگی ترانه نویس و بازیگرهم هست.

او درجوانی به اوج شهرت رسید و تا کنون سه آلبوم موسیقی در سبک های آر اند بی، پاپ، هیپ پاپ و سول دارد. همچنین تا کنون در فیلمهای سینمایی و سریالهای تلویزیونی مختلفی نیز بازی کرده است. ، در این مصاحبه به افسردگی خود و اعتیاد پدرش به مواد و داروهای مخدر اشاره می‌کند و می‌گوید که این مسائل او را سخت آزار می داد.

جوجو در 18 سالگی با شرکت صفحه پرکنی دچار اختلاف شد و همین امر موجب شد تا به لحاظ حقوقی نتواند در زمینه موسیقی فعالیت کند بنابراین به مشروبات الکی گرفتار شد.

این خواننده پس از این که متوجه مشکلات عمیق و شرایط خطرناک خود شد، به پزشک مراجعه کرد و با کمک مشاورین آگاه، اعتیادش به الکل را ترک کرد.

جوجو در سال ۲۰۱۴ موفق به حل مشکلات قانونی خود با شرکت صفحه پرکنی شد و به عرصه موسیقی بازگشت ولی این دوره شاد بسیار کوتاه بود چون پدرش به دلیل اعتیاد درگذشت.

این خواننده ۲۹ ساله مرگ پدرش را واقعه ای تلخ و غم انگیز توصیف می کند که در عین حال درسی مهم برای او بود تا هرگز به سمت موادمخدر و مشروبات الکلی نرود.

چهارمین آلبوم «جوجو‌» جمعه اول ماه مه روانه بازار می شود و شامل مجموعه‌ای از آهنگ های این هنرمند است که در دو سال گذشته ضبط شده است.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?