جیسون نیوستند

چارچوب بندی همهمه – جیسون نیوستند

 

در ایران متال باز بودن از دید آماتور مساوی بود با هوادار متالیکا بودن ، پر هم بیراه نبود ، تقریبا نوجوانی همه مان با unforgiven شروع شد . بعد آن شکلهای تخصصی تری بر اساس سلایق شخصی میگرفتیم .اما خب همیشه نقطه هایی برای اشتراک بود ، METALLICA، PINK FLOYD ، BLACK SABBATH و… و احتمال بسیار زیاد جیسون نیوستند Jason Curtis Newsted ، احساسی که ما به جیسون داشتیم را متالبازهای قدیمیتر به کلیف برتون داشتند احتمالا متالبازهای نسل بعد به رابرت Robert Trujillo .

فقط در متال میتوان چنین عشقی به بیسیستها را پیدا کرد.

 

جیسون نیوستند Jason Curtis Newsted در سال 2000 زمان جدایی‌اش از متالیکا علت را مسائل خصوصی اعلام کرد و گفت در 14 سالی که با متالیکا کار کرده به‌خاطر موسیقی‌ای که دوستش دارد، دچار آسیب جسمانی از ناحیه گردن شده و وقت آن رسیده که از گروه جدا شود ، بعدترش گفت گروه آن سال به شدت مشغول دعواهای حقوقی با نپستر بوده و کمتر به کار روی موزیک میپرداخته ، و بعدترش از رنجش جیسون از اعضای گروه بخاطر حضور فیل تاول در جلسه رسیدگی به پرونده NAPSTER مطلع شدیم.

9 ماه بعد در 17 ژانویه 2001 به پروژهٔ موسیقی شخصی‌اش به‌نام اِکوبرین Echobrain  پرداخت، با آزی آزبورن همکاری کرد و به گروه هوی متال کانادایی ویواد پیوست.

اما جیسون این روزها به گفته خودش همه آن دیوانگی های رو استیج را روی بومهای رنگارنگ نقاشی پیاده میکند ، اولین نمایشگاه او به 4 می 2010 در نمایشگاه میچلای سانفرانسیسکو بر میگردد.
نقاشیهایش همان انتظاری که از جیسون دارید را براورده میکند ، انگار این آدم یک رسالت در زندگیش دارد که عمیقا کمر به اجرای آن بسته ، ((چارچوب بندی همهمه)) چه در موزیک به عنوان یک بیسیست و چه در نقاشی.

 

Jason Newsted

Jason Newsted

 

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?