موسیقی فارس_سهنداینانلو: حسین رحمتی (با نام هنری حصین) خواننده و ترانه سرای سبک رپ با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامی اش ساشا سبحانی(فرزند سفیر سابق ایران در ونزوئلا) را به آن‌چه “دزدی از اموال مردم” خواند، متهم کرد.

محمد سبحانی معروف به ساشا سبحانی

ساعاتی پیش حسین رحمتی که با نام هنری حصین در بین علاقه مندان به رپ فارسی و موسیقی زیرزمینی ایران بسیار مشهور و محبوب است، ویدیویی را به صورت لایو در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و در آن به اختلافاتی که با ساشا سبحانی(فعال دنیای مجازی و فرزند سفیر سابق ایران در ونزوئلا) پرداخت. حصین در این ویدیو آقازاده متواری از کشور را به دزدی از اموال مردم متهم کرد و ادعا کرد حتی رمز پویا نیز به دلیل دزدی های این افراد و همدستانشان ابداع شده است. وی برای ادعاهای خود سندی ارائه نکرد اما وعده داد به زودی مدارکی را که سوءاستفاده های ساشا سبحانی را اثبات می‌کند منتشر خواهد کرد.

احمد سبحانی_سفیر سابق ایران در ونزوئلا و پدر ساشا سبحانی

گفتنی است ساشا سبحانی(نام اصلی وی محمد سبحانی است) فرزند احمد سبحانی یکی از دیپلمات های سرشناس دولت جمهوری اسلامی ایران است که پیشتر سفیر ایران در کاراکاس(پایتخت ونزوئلا) بوده است. گفته می شود ساشا سبحانی که یکی از فعالین در فضای مجازی است هم اکنون در کشور اسپانیا سکونت داشته و کسب و کار مشخص و منبع درآمد شفافی ندارد. همین امر موجب بروز شائباتی پیرامون ثروت بی حد و حصری که در اختیار دارد شده است. احمد سبحانی در مصاحبه های متعددی که در این رابطه صورت داده، از داشتن فرزندی به نام محمد سبحانی(ساشا) ابراز شرمندگی کرده و گفته او را دیگر فرزند خود نمی داند.

صحبت های احمد سبحانی را در ارتباط با فرزندش(ساشا سبحانی) را بشنوید؛

8531786_481

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?