موسیقی فارس: رضا صادقی خواننده مشهور اهل شهرستان میناب، وضعیت استان هرمزگان را قرمز توصیف کرد.

به گزارش موسیقی فارس و به نقل از ایسنا، رضا صادقی در طی یک گفتگوی کوتاه با خبرگزاری ایسنا، از عملکرد مسئولین استان هرمزگان انتقاد کرد و گفت وضعیت این استان ترسناک، حاد و عجیب و غریب شده است.
رضا صادقی از وضعیت پیشرفت ویروس کرونا در استان هرمزگان ابراز نگرانی کرد و گفت: در این زمینه علاوه بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم، لازم است مسئولان هم با مردم همراه‌تر بوده و ماندن مردم در منازل را آسان‌تر کنند.
صادقی در ارتباط با شرایط معیشتی مردم در دوران کرونا نیز گفت: بیان جمله “در خانه ماندن” بسیار ساده است اما شرایط ماندن مردم در خانه هم باید فراهم شود. کسی که نگران سفره و تأمین خواسته‌های خانواده‌اش است را نمی‌توانیم به‌اجبار در خانه نگه داریم مگر نیازهای اولیه‌اش را تأمین کنیم. همه افراد حق دارند که برای تأمین معیشت خود نگران باشند و بتوانند روزی خود را به دست آورند.
این خواننده با سابقه پاپ وضعیت استان محل تولد خود را بسیار حاد توصیف کرد و گفت: متأسفانه وضعیت هرمزگان و به‌ویژه شهر بندرعباس در زمینه بیماری کرونا وضعیت خیلی حاد، ترسناک و عجیب‌وغریبی است. کرونا شرایط سختی ایجاد کرده و به بی‌رحمانه‌ترین شکل عزیزترین انسان‌ها را با خود می‌بلعد. امیدواریم وضعیت هرمزگان هرچه زودتر بهبود یابد و به‌ویژه بندرعباس، میناب شهر زادگاهم، رودان و بندرلنگه که طبق آمار در وضعیت مناسبی قرار ندارند را از این وضعیت خارج سازد.
صادقی در پایان وعده حضور بر روی صحنه (پس از شکست کرونا) در هرمزگان را داد و گفت: امیدوارم با هرچه زودتر از بین رفتن این ویروس بار دیگر در استان هرمزگان بر روی صحنه ظاهر شوم و با مردم استانم هم‌صدایی کنم.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?