آلبوم سوم اندیشه هژبر

به گزارش بخش خبر مجله آنلاین موسیقی گراماتون و گفتگوی کوتاه با اندیشه هژبر قطعه اینسترونتال ”  A Road To Risk “

بعنوان پیش درامد آلبوم جدید گروه اندیشیا چهارشنبه یکم اسفند ساعت 6منتشر خواهد شد.

شایان ذکر است پیش از این اندیشه هژبر یک آلبوم خود را با نام 18.1.8.1  با گروه اندیشیا و آلبوم دومش را با نام me,myself&I  از پروژه wake of shame  منتشر کرده بود و سومین آلبوم  را هم با گروه اندیشیا و با نام “هانمیخد”

( hunmikhd  ) آماده انتشار و رونمایی دارد.

گزارش حاکی از این است که آلبوم یاد شده که قرار بود نیمه اول اسفند ماه منتشر و در تهران رونمایی شود , بنا به دلایلی به نیمه دوم فروردین ماه سال 98 موکول گردید.

او در مورد آلبومش میگوید :

رکورد آلبوم “هانمیخد” را از سال ۹۴شروع کردم و هدفم از آن دعوت نوازنده های مختلف بود که همبستگی و اتحاد هنرمندان این سبک را نشان دهم ، اولین پیشنهاد من به امیر وفایی و فرشید کاظمی بود که درواقع ختم شد به آهنگ سازی امیر وفایی برای اولین ترک .

آلبوم از ۹ ترک تشکیل میشود که تعدادی از آنها کارهای ۸ سال پیشی بود که هیچوقت کاملشان نکرده بودم ، ۸ قطعه با آهنگ سازی خودم شکل گرفته  و یک قطعه را امیر وفایی ساخته است هر قطعه دارای حال هوای خاص خودش است  ونسبت به روحیه هر نوازنده که دعوت به همکاری شده , ساخته ام .

نوازنده هایی که در این آلبوم با من همکاری کرده اند از موزیسین ها و نوازنده های بسیار خوب و نامی کشور هستند و تهیه و تنظیم این آلبوم بعد از رکورد پارت های خودم که در مدت دو ماه انجام شد , حدود دو سال طول کشید .

میکس و مستر کارها خیلی به سختی انجام می شد که میتوان گفت , یک سال فقط میکس کردیم و همه آنها را پاک کردم و دوباره شروع کردم که به دلیل محدودیت زمانی چند قطعه از کار ها با کمک  امیر وفایی میکس و مستر شد که صدا و خروجی بسیار خوبی را تولید کرد ..

 

کار کردن با بزرگانی چون , همایون مجدزاده ، علی اظهری ، امیر وفایی ، فرشید کاظمی ، رضا غلامی ، آندره خاچیکیان ، آیدین حسن زاده ، حسام الهامی فر و نوید اربابیان قطعا یکی از بهترین تجربه های هنری من محسوب میشود و امید وارم بتوانم با تمامی این هنرمندان و دوستان عزیزم  روی استیج آلبوم هانمیخد  را  اجرا کنم .

با توجه به اینکه فرصت گفتگو با اندیشه عزیز مهیا نبود توضیحات بیشتر را در مورد انتخاب نام و دیگر اطلاعات مربوط به آلبوم “هانمیخد” را در فرصتی دیگر که در خدمت این هنرمند خوب باشیم ,خواهیم پرداخت .

 

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?