اجرای الکتروکیوت، داتیک و اکوچمبر در شنبه شب ها

اینطور که به نظر میرسه نهم بهمن امسال میتونه خیلی روز بیادموندنی برای طرفدارای هنر اول و هفتم باشه. ازونجایی که سه گروه راک تهرانی الکتروکیوت، داتیک بند و اکوچمبر قراره ساعت 19:30 اجرایی در سالن 180نفری تئاتر مستقل تهران داشته باشن. الکتروکیوت با اجرای چند ترک از آثار خودش روی صحنه میره ولی توی انتخاب ست لیست طرفداراشون رو تصمیم گیرنده اصلی قرار دادن. به شکلی که در صفحه اینستاگرامی گروه نوعی نظرسنجی کوچک در بخش کامنت ها میدیدیم که به فالوئرها درجواب اینکه چه آهنگ هایی قراره اجرا بشه میگفتن خودتون چه آهنگایی رو ترجیح میدین. هرچند این نکته رو هم باید درنظر گرفت که ترک هایی روی ست لیست قرار میگیرن که مجوز اجرا داشته باشن.
اما بعد از الکتروکیوت نوبت به گروه اینسترومنتال سمفونیک راک داتیک میرسه که قراره موسیقی متن چند فیلم ماندگار سینمائی رو به سبک راک تنظیم و اجرا کنه. این اولین اجرای رسمی داتیک بند هست و مطمئنا درامر جوان این گروه یعنی پرهام فرزام قراره توجه خیلی از تماشاگران رو به خودش جلب کنه. قطعاتی که در ست لیست داتیک قرار میگیره شامل سوندترک pirates of the Caribbean (هانس زایمر و کلاوس بادلت)، game of throne (رامین جوادی) و کارای دیگه ای خواهد بود که طرفداران سینما و تلوزیون رو به خوبی جذب میکنه.
و در نهایت بند اکوچمبرز که با اجرای چند قطعه از بند افسانه ای متالیکا (با وکال) برنامه ی دوره سوم، تجربه هفتم رو به پایان میرسونه.
بهتره بدونین که قیمت هر بلیت در ردیف جلو 60هزارتومان و ردیف های کناری 50هزارتومان است و بلیت فروشی تنها از ساعت tiwall انجام میشه.

 

photo_2017-01-18_13-40-16dddb710c1f2d42c63d63704ecbbf0729

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?