موسیقی فارس- حمید هیراد در آستانه ماه مبارک رمضان جدیدترین قطعه خود را با عنوان «ساقی» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور کرد.

«ساقی» با مضمونی عرفانی جدیدترین قطعه حمیدهیراد است که در آغازین روزهای ماه مبارک رمضان منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش موسیقی فارس، نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «آوازی نو»، قطعه «ساقی» با آهنگسازی و خوانندگی حمید هیراد منتشر شد. این قطعه ترانه‌ای با مضمونی عرفانی دارد که حمید هیراد ترانه‌اش را نیز سروده است. این ترانه به گفت‌وگویی میان پروردگار و بنده‌اش پرداخته و به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان تولید و پخش شده است.

«ساقی» نخستین اثر حمید هیراد در سال جدید است و تنظیم این قطعه را مهرشاد خنج برعهده داشته است.

هیراد در صفحه شخصی‌اش درباره این قطعه نوشته است: «داشتم فکر می‌کردم که انسان وقتی تنها میشه، وقتی امیدش از غیر خودش بریده میشه، اون وقت دلش یه دفعه می‌ریزه. یه دفعه احساس می‌کنه خیلی بهت نزدیکه. حتی نزدیک‌تر از رگ گردن. اون وقته که دوس داری یه دنیا براش حرف بزنی و بغضایی که یادگار سال‌هاست روی شونه‌ش خالی کنی.

یاد داستان موسی و شبان افتادم. خدایی که هم عاشق و هم معشوقه، راضی نمیشه دل بنده‌ش بشکنه. دوس داره با هر زبانی که خودش بهت داده باهاش حرف بزنی. من که امیدم به خودش بود و هست. خواستم از عمق وجودم که جای خودشه براش بنویسم که یه دفعه قلمم جایی دیگه چرخید. با اشک نوشتم و نوشتم که شد این ترانه… . از خودش بابت تمام نعمت‌هایش سپاسگزارم و عاشقونه عاشقشم.»

این قطعه را اینجا گوش و دانلود کنید.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?