موسیقی ما – ارکستر سازهای ملی ایران، تابلویی از سوئیت «ابن سینا» اثر استاد «فرهاد فخرالدینی» را با تنظیم علی اکبر قربانی در طرحی خانگی به اجرا در آورده و این اجرا را به کادر درمان و تلاشگرانِ عرصه سلامت تقدیم کرد.

در این اثر که ضمن قدردانی از کادر درمان کشور به هنردوستان تقدیم شده، علیرضا دریایی، حبیب جدیری، مهرداد مسعودی‌فرید (کمانچه)، شاهین صفایی (تار)، علی عابدین (سنتور)، شیما شاه‌محمدی قیچک آلتو، مریم خدابخش، امین حیدری (عود)، مسعود فیروزی نژاد (ویولونسل)، فروغ فضلی (پیانو)، وحید اسدالهی (نقاره) و بهنام معصومی (تنبک) به هنرنمایی و نوازندگی پرداخته اند.

از آغاز خانه‌نشینی و قرنطینه خانگی هنرمندان بسیاری فعالیت‌هایی به صورت آنلاین داشته است که از جمله‌ی آن می‌توان به اجرای خانگی ارکستر ملی اشاره کرد که بازتاب‌های فراوانی از تلویزیون دولتی فرانسه و یک شبکه لبنانی داشت، هم‌چنین قرار است همنوازی ارکستر سمفونیک تهران با ارکستر جوانان اروپا انجام شود که به زودی از شبکه جهانی تلویزیون ایتالیا پخش خواهد شد.

تابلویی از سوئیت ابن سینا اثر فرهاد فخرالدینی با تنظیم علی اکبر قربانی، توسط ارکستر سازهای ملی ایران به اجرا در آمده است.

اثری از: 
ارکستر سازهای ملی ایران
کاور ویدیو: 
آهنگساز: 
فرهاد فخرالدینی
تنظیم کننده: 
علی اکبر قربانی
0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?