موسیقی فارس: یکی از پیج‌های اینستاگرامی معروف که اخیرا کپی کاری غزال آخوندزاده را افشا کرده بود پس از توضیحات این نوازنده پیانو باز هم مورد دیگری از کپی های وی را افشا کرد.

به گزارش موسیقی فارس، صفحه اینستاگرامی “فولش” پس از افشای کلیپ های کپی شده توسط غزال آخوندزاده، این بار سومین نمونه از این اقدام غیر اخلاقی را نیز فاش کرد. پس از حواشی به وجود آمده پیرامون قطعه “رقص تابوت” غزال آخوندزاده مجبور به ارائه توضیحاتی در این رابطه شد و صدابرداری به نام “ولکان” نیز مسئولیت کپی کردن آن قطعه را بر عهده گرفت. وی در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر کرد گفت: “خانم آخوندزاده از این اشتباه من مطلع نبودند.” اما سئوال اینجاست که اگر آخوندزاده در جریان کپی شدن”رقص تابوت” نبوده، در مورد دو نمونه دیگری که پیج اینستاگرامی “فولش” افشا کرده چه توضیحی دارد؟
از دیروز تاکنون بحثی در فضای مجازی درگرفته و مخاطبان و ناظران عرصه موسیقی بر سر یافتن راهی قانونی برای جلوگیری از تکرار چنین تخلفاتی به بحث و گفتگو نشسته اند. متاسفانه در ایران قانون کپی رایت در زمینه انتشار آثار موسیقایی رعایت نمی شود و یکی از معضلات موزیسین های مولف مساله عدم رعایت حقوق مادی و معنوی آثارشان است.

نسخه اصلی قطعه سوم کپی شده؛

foooolsh_20200630_012114_2

نسخه کپی شده توسط غزال آخوندزاده؛


اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?