پایان گرم زمستانی با شب شنبه ها

دیگه تقریبا داریم به آخرای سال نود و پنج نزدیک میشیم و پرونده شب شنبه ها ، که فرصت خوبی برای گروه های جوان برای ارائه موزیکشون به مخاطب بصورت اجرای زنده بود، برای امسال داره بسته میشه.

سکانس آخر: هیجان در پایان زمستان، که آخرین پرفورمنس در شب شنبه ها در سال 95 است، قراره توسط داتیک، اکتاورس، آتراوان و بارامانت در تاریخ 21 اسفند، ساعت 21:30 در تماشاخانه ی پالیز اجرا بشه.

داتیک، گروه اینسترومنتال سمفونیک راک، متشکل از پدرام فرزام (گیتاریست)، پرهام فرزام (درامر)، احسان کاویانی (گیتاریسسکانس آخر شب شنبه ها : هیجان در پایان زمستانت)، محسن نصیری (کیبوردیست) و اشکان چیزاری (بیسیست) است و خود تجربه اجرای زنده در شب شنبه ها در (زنگ ها برای سینما به صدا درمیآیند) را دارد و همچنین، در حال آماده سازی اولین آلبوم رسمی خود ميباشد.

همکاری سه گروه برای یک هدف

سه گروه اکتاورس، آتراوان و بارامنت هم قبل ازین در پرفورمنس (اشاره های نور) در شب شنبه ها، همکاری با یکدیگر رو تجربه کردن.

21 اسفند شبی پرکار برای شاهین فدایی (درامر)، امیرصفا نیک فرجام و شایان دیانتی (گیتاریست) خواهد بود.چون باید برای هر دو گروه اکتاورس و آتراوان نوازندگی کنن. آیدین حسن زاده (گیتاریست) دیگر نوازنده گروه چهار نفره پراگرسیو متال اکتاورس است. مسعود علیشاهی (خواننده) و مرجان مدرس (کیبوردیست) نیز دیگر اعضای بند پراگرسیو راک آتراوان هستند.
بارامانت هم با لاین آپ جدید و با همکاری فرشید اعرابی و محمد نیک (بیسیست گروه گره)، و با نوازندگی حامد بابایی و امیر خوش حرف (گیتاریست) و کیوان موسوی (درامر) بر روی صحنه خواهد رفت.
تهیه بلیت برای این اجرا هم اکنون از سایت تیوال هم اکنون امکان پذیر است و هر بلیت به قیمت شصت هزار تومان به فروش میرسد.

سکانس آخر شب شنبه ها : هیجان در پایان زمستان

 

سکانس آخر شب شنبه ها : هیجان در پایان زمستان

 

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?