موسیقی فارس: سید مجتبی حسینی، معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روند کار تولید ماسک خیریه در تالار حافظ دیدن کرد.

معاون امور هنری وزارت ارشاد در روز ۳۱فروردین ۱۳۹۹ با حضور در تالار حافظ از تلاش هنرمندان عرصه تئاتر و موسیقی در راستای تولید ماسک رایگان قدردانی به عمل آورد. سید مجتبی حسینی از هنرمندان دخیل در این کار خیر و همچنین مسئولین بنیاد رودکی تقدیر و تشکر کرده و گفت: هنرمندان در این مدت با تولید و انتشار آثار هنری و انجام فعالیت هایی با مردم همدلی و همراهی کردند که ارزشمند و شایسته تحسین و سپاسگزاری است.
اشاره حسینی به اقدامات متعددی است که هنرمندان (خصوصا تئاتر و موسیقی) در این روزهای سخت صورت داده اند تا بتوانند در رفع آلام جامعه که با بحران هولناکی روبرو شده است سهیم باشند. از جمله این فعالیت‌ها برگزاری کنسرت‌های آنلاین توسط هنرمندان موسیقی می‌باشد که اخیرا نیز با حمایت بنیاد رودکی و در محل تالار وحدت اجرا شده است.

سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری وزارت ارشاد

گفتنی است هنرمندانی چون کیوان ساکت، پرواز همای و گروه سون با حضور در تالار حافظ، اقدام به اجرای زنده موسیقی کرده اند تا بتوانند به هنرمندان مشغول به کار در این امر خیر روحیه ای مضاعف بدهند. شخصیت های هنری بسیاری نیز از جمله مرضیه برومند، حمید گلی، ناصر آویژه، علی فروتن و… با حضور در این سالن به همراهی با این پویش پرداخته اند.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?