موسیقی فارس_سهند اینانلو: شب گذشته ۲اسفند ۱۳۹۸ و پس از انتشار اخباری مبنی بر درگذشت محمدرضا شجریان، تعدادی از علاقمندان به این استاد برجسته آواز ایرانی در مقابل بیمارستان جم(محل بستری استاد شجریان) تجمع کردند.

به گزارش موسیقی فارس شب قبل تعداد زیادی از شهروندان تهرانی به دلیل نگرانی از وضعیت سلامتی استاد شجریان مقابل بیمارستان جم گرد هم آمدند. این بیمارستان که در خیابان فجر واقع شده است در سال های اخیر محل انجام اقدامات درمانی محمدرضا شجریان بوده است و مسئولین آن بارها به جهت نگرانی از حال این هنرمند پرآوازه مورد پرسش مردم و رسانه ها قرار گرفته بودند.

تجمع مردم در مقابل بیمارستان جم و حضور نیروهای انتظامی

اخباری که در شامگاه روز دوم اسفند در رسانه ها دست به دست می شد بسیار دردناک بود چرا که خبر از درگذشت محمدرضا شجریان در بیمارستان جم می داد و طبیعتا باعث ناراحتی طیف گسترده ای از مردم سراسر کشور شده بود. اما پس از دقایقی رسانه های رسمی شروع به تکذیب این خبر کردند و بلافاصله همایون شجریان نیز در پیج اینستاگرامی اش تمام این اخبار دلهره آور را تکذیب کرد و گفت که استاد شرایط پایداری دارند و فعلا تحت مراقبت های پزشکی قرار خواهند داشت. اما این تکذیب ها مانع تجمع جمعیت در برابر بیمارستان جم نشد و به همین جهت خبرنگار اختصاصی موسیقی فارس نیز در یاعت ۲۳و۴۸دقیقه در محل حاضر شد تا از چند و چون وقایع اطلاعات کسب نماید.

در بخش های بعدی خبر به شرح اتفاقات خیابان فجر در شب دم اسفند می پردازیم.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?