کنسرت «ناگفته» شهرام و حافظ ناظري در کرمانشاه برگزار شد و «شهرام ناظري» خواننده برجسته موسيقي ايران، اجراي کنسرت در خانه پدري را بسيار لذت‌بخش دانست. در اين کنسرت قطعاتي چون آفرينش، حيراني، بازگشت جاودانگي، مثنوي‌خواني، بداهه‌نوازي و قطعه عدم به همراه چند قطعه کردي اجرا شدند و قطعات کردي با شور و همخواني مردم همراه شد.

در اين اجرا «شهرام ناظري» چند جمله‌اي به زبان کردي با مردم صحبت کرد و گفت که متولد برزه دماغ کرمانشاه است و بسيار خوشحال است که در خانه پدري‌اش کنسرت اجرا مي‌کند. او همچنين اظهار اميدواري کرد که دولت يارانه‌اي به فعاليت‌هاي فرهنگي اختصاص دهد به‌گونه‌اي که مردم بتوانند با ارزان‌ترين قيمت از کنسرت‌ها استفاده کنند:‌ «شايد عده‌اي از مسئولان ندانند که شعر و موسيقي به چه درد مي‌خورد، اما بايد بدانيم که تبلور فرهنگ در آيينه شعر و موسيقي است. بنابراين به‌وسيله شعر و موسيقي مي‌توانيم فرهنگ‌مان را به دنيا نشان دهيم.»

در ادامه اين کنسرت، حافظ ناظري خالق اثر «ناگفته» گفت: «موسيقي صداي خدا و عبادت است. بنابراين مسئولان ما بايد اين حضور پرشور مردم در پاس‌داشت موسيقي سنتي را قدر بدانند. بي‌شک به‌دليل احترام به اين شور و هيجان تا آخرين لحظه براي گرفتن عکس يادگاري و امضاي آلبوم کنار شما خواهم ماند.»

به‌دليل استقبال مردم کرمانشاه و درخواست علاقه‌مندان، کنسرت «ناگفته» ٧ بهمن‌ماه نيز در اين شهر تمديد شد. اين دومين تمديد و سومين اجرا به فاصله دو هفته در کرمانشاه خواهد بود.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?