موسیقی فارس _ سارا تقی نژاد: چند روزی است که خبرهای مختلفی راجع به بیماری حمید هیراد به گوش می رسد.امشب ودر ویژه برنامه شبکه پنج سیما تحت عنوان بهارجان  حمید هیراد خواننده مطرح کشورمان حضور داشت . هیراد در این برنامه که مجری آن محمد علیزاده بود گفت:
من از ۱۷ سالگی بطور جدی وارد کار خوانندگی شدن و سنتی خوان بودم همچنین موسیقی فولک گیلکی که زبان‌مادری ام‌ هم می باشد را دوست دارم و شاگرد اساتید بزرگی چون مرحوم‌ پوررضاو ناصری مسعودی بودم.

حمید هیراد پاسخ به سوال محمد علیزاده راجب به خبرهایی که از روزگذشته در مورد بیماری اش در فضای مجازی وجود داشت پاسخ داد:
سه سال پیش ودر شهریور ماه ۹۶ شروع به ساخت آهنگ” شوخیه مگه “کردم .در این میان بود که ضایعات لنفی در گردن من برجسته شد و به پزشک که مراجعه کردم گفت تا یک ماه دیگرزنده نمی مانی.
من هم شروع به شیمی درمانی کردم و
در طول این مدت درمانم دابسمش ها و استقبال مردم عزیز از آهنگ ” شوخیه مگه”بود که به من انرژی میداد و حال مرا خوب میکرد.

هیراد در پاسخ به سوال محمد علیزاده راجب به حاشیه های پیش آمده در کنسرتش و پلی بک بودن این کنسرت گفت:
چند ساعت قبل از کنسرت حال جسمی من بسیار بد بود بطوریکه به پزشک مراجعه کردم و پزشک به من توصیه کرد باتوجه به بیماری و شرایط جسمی ام فشار به خودم نیاورم و تصمیم گرفتم قسمت اوج آهنگ ها را پلی بک کنم و واقعا هم همان قسمت بود که پلی بک شدو واقعا این اولین بار و آخرین بار من بود.
همچنین هیراد در پاسخ به حاشیه های بوجود آمده راجب به اشعار استفاده شده در آهنگ هایش گفت: هرفردی که وارد کاری می شود در ابتدا حرفه ای نیست و این کار هم ناشی از بی تجربگی من بود.

هیراد ادامه داد من از انتقاد استقبال میکنم مخصوصا انتقادی که سازنده باشد چون در واقع آن بعد از خودم راکه نمیتوانم ببینم به من نشان میدهد.

محمد علیزاده راجب به اینکه برخی گفته اند چرا با وجود شیمی درمانی موهای حمید هیراد نریخته گفت : خبرنگاران عزیز میتوانند به بیمارستان شریعتی رفته و با خانم توکلی مصاحبه کنند تا صحت و سقم این صحب ها برایشان مشخص شود و فیلم این مصاحبه را هم برای من بفرستند!

همچنین حمید هیراد به طور زنده سه آهنگ شوخیه مگه، دل ای دل ونیمه جانم را اجرا کرد.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?