موسیقی فارس-آیدا دهرونی نژاد: در پی مسائل و حواشی به وجود آمده توسط خواننده بی اخلاق ایرانی، اینستاگرام تصمیم به حذف صفحه شخصی این خواننده با بیش از چهار میلیون فالوئر گرفت .

صبح امروز مدیربرنامه امیر تتلو با انتشار تصویری در فضای مجازی ادعا کرد صفحه این خواننده توسط اینستاگرام مسدود شده است.

تتلو در اقدامی عجیب و مانند همیشه خلاف اخلاق و عرف، در صفحه اینستاگرام خود برای دختران زیر سن قانونی و نوجوان، فراخوان غیر اخلاقی منتشر کرده بود.

با گزارش صفحه این خواننده توسط مردم ،صفحه اینستاگرامی وی با بیش از چهار میلیون فالور به ساعاتی پیش توسط اینستاگرام حذف شد. وی چهارمیلیون و 400 هزار فالوِئر داشت که اخیرا نیز رکرود بیشترین بازدید از اجرای زنده را نیز زده بود. این صفحه به دلیل اعتراض مردم و مخاطبان و گزارش های آنان به اینستاگرام حذف شد.

ناگفته نماند که به تشخیص اینستاگرام صفحه دوم این خواننده که در واقع جایگزینی برای مواقع اینچنینی و شامل برنامه ها و فیلم ها و تصاویر کنسرت و اجراهای عبور بود نیز حذف شد.

امیرتتلو که چهره مشهوری در اینستاگرام است، علاوه بر رفتارهای غیراخلاقی و نامتعارف اخیر که از آن تحت عنوان قاچاق انسان یاد شده است، طی روزهای گذشته به ورزشکارانی چون علی کریمی، وحید قلیچ و برخی خوانندگان توهین کرده بود.

ریپورت پیج اول تتلو از طرف همسر سروش هیچ کس شروع شد. وی طی یک پست از اینستاگرام خواست تا با تتلو که رسما و آشکارا به قاچاق انسان و دختران جوان پرداخته برخورد کند.

پیش از اقدام همسر هیچکس، این خواننده رپ نیز در یک استوری نوشت: این خواننده را حتی اگر برای کنجکاوی هم فالو کنید به او کمک کرده اید تا کثافت کاریهایش را ادامه بدهد. با اینکه هر کسی مسول عمل خودش است، من واقعا پشیمانم که به روی کار آمدن چنین آدمی کمک کردم.

برخی از اتفاقات اخیر را مشاهده کنید:

 

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?