موسیقی فارس_سهنداینانلو: علیرضا افتخاری در برنامه دورهمی جریان بغل کردن محمود احمدی نژاد را تعریف کرد و ادعا کرد هیچ رانتی از دولت نگرفته است.

علیرضا افتخاری، خواننده موسیقی سنتی ایران با حضور در برنامه دورهمی در مورد به حواشی پیش آمده پیرامون بغل کردن احمدی نژاد را ناروا دانست و گفت تاکنون حتی یک لقمه نان از دولت نگرفته است و رانتی هم دریافت نکرده. وی در ادامه سخنانش به واکنش برخی شبکه های فارسی زبان خارج از کشور نیز اشاره کرد، به نظر می رسید منظور افتخاری از شبکه های “آن وَر آبی” شبکه منوتو بوده باشد.
در ادامه این مصاحبه علیرضا افتخاری گفت: شنیده بودم احمدی نژاد آهنگ “گل من چندی” بنده را بر روی موبایل خود دارد و بسیار علاقه‌مند است به این اثر. من هم بسیار دوست داشتم که یک رییس جمهور را بغل کنم تا ببینم چه حسی دارد؟ ایشان هم آمدند طرف من و من هم تا می‌توانستم چلاندمش!
مهران مدیری که سعی می‌کرد با احتیاط این موضوع را مدیریت کند از مشکلاتی که این اقدام برای خانواده افتخاری بوجود آورد پرسید که وی در پاسخ چنین گفت: بله حتی در دانشگاه فرزندانم را اذیت کردند. برخی شبکه های “آن وَر آبی” هر هفته مرا به عنوان چهره زشت هفته معرفی می‌کردند(اشاره به شبکه منوتو). می‌گفتند افتخاری می‌خواهد به فرانسه برود، من تا همین قم هم نمی‌توانم بروم، در فرانسه چه کار دارم؟! می گویند افتخاری رانت گرفته، اگر کسی ادعا دارد من یک لقمه از دولت گرفته ام این گردن من برای او باشد!
افتخاری در پایان این بخش از سخنانش با لحن عجیبی گفت: اصلا مگر من چه کسی هستم؟ یک خواننده!

لازم به یادآوری است که در دوران ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد و در حاشیه یک نشست علنی، علیرضا افتخاری با رییس جمهور وقت بسیار صمیمانه و گرم دیده بوسی کرد و همین امر باعث شد حملات و انتقادات فراوانی به سوی این خواننده موسیقی سنتی روانه شود.

بخش هایی از مصاحبه علیرضا افتخاری با مهران مدیری در برنامه دورهمی؛

VID_20200509_102736_794

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?