در حالی که روز گذشته «سالار عقیلی» خواننده‌ی نام‌آشنای موسیقی سنتی ایران در نامه‌ای درباره‌ی حضور خود در یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای توضیح داده بود،  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به این ماجرا واکنش نشان داده و این مسأله را از سر غافلگیری خواند: «احساس می‌کنم سالار عقیلی به علت عدم آشنایی با شبکه فارسی‌زبانِ معاند دچار غافلگیری شده است.»

«علی جنتی» که پنج‌شنبه در حاشیه‌ی هفتمین همایش بین‌المللی ادیان توحیدی حضور داشت، درباره‌ی این خواننده گفت:‌ «با این هنرمند در این رابطه صحبت کردم و احساس می‌کنم به علت عدم آشنایی با این شبکه دچار غافلگیری شده است. او در این رابطه بیانیه خوبی داد و عنوان کرد که فرد سیاسی نیست و با این شبکه آشنایی نداشته و برای معرفی فرهنگ و هنر ایرانی و توضیح درباره کنسرتی که در منچستر داشته، با این شبکه مصاحبه کرده است.»

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از عقیلی به عنوان خواننده‌ای که از ابتدای کار هنری‌اش با نظام همکاری داشته، یاد کرد و گفت خود او هم به این موضوع تأکید دارد. جنتی همچنین درباره‌ی حضور این خواننده در جشنواره‌ی موسیقی فجر اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت سایر برنامه‌های عقیلی به روال سابق در کشور ادامه دارد.

«سالار عقیلی» روز  با انتشار بیانیه‌ای حضور خود در شبکه تلویزیونی «من و تو» را به دلیل اطلاع‌رسانی در خصوص فعالیت‌های خود به عنوان یک سفیر فرهنگی اعلام کرد و گفت نیتی به جز ترویج موسیقی ایران نداشته است. او در پایان اظهار امیدواری کرده بود سوءتفاهم به وجود آمده برطرف شود.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?