برنامه پر مخاطب «هزار صدا»، هفته آخر از دی ماه سال جاری، دور دیگری از بخش موسیقی اصیل ایرانی خود را برگزار می‌کند. این در حالیست که اساتید «علی جهاندار»، «میلاد کیایی» و «سعید بیابانکی» داوران این بخش از «هزار صدا» خواهند بود.

پنج‌شنبه ٢٣ دی‌ماه سال جاری، هفتمین برنامه «هزار صدا» (در بخش موسیقی سنتی)، با داوری «علی جهاندار» کار‌شناس بخش آواز و خوانندگی، «میلاد کیایی» کار‌شناس بخش آهنگسازی و موسیقی و «سعید بیابانکی» کار‌شناس شعر و تلفیق، در «فرهنگسرای ارسباران» برگزار خواهد شد.

در این برنامه که ساعت ۱۵ روز پنج شنبه از تاریخ فوق انجام خواهد شد، «مهران مهرنیا»، یکی از شاگردان شناخته شده زنده یاد «استاد محمدرضا لطفی»، قطعاتی از ایشان را به مناسبت هفتادمین سالروز تولد این بزرگمرد فقید موسیقی ایران اجرا خواهد کرد.

طبق روال برنامه‌های گذشته، این برنامه هم بخش‌های جنبی دیگری خواهد داشت که از آن جمله می‌توان به اجرای یک نابغه نوجوان موسیقی که از اصفهان در برنامه حضور خواهد یافت، اشاره کرد. همچنین یکی دیگر از برنامه‌های جنبی، تجلیل از بزرگان و معرفی یکی از آلبوم‌هایی‌ست که به تازگی منتشر شده‌اند.

شایان ذکر است که «هزارصدا» برنامه‌ای برای معرفی استعداد‌ها و چهره‌های تازه موسیقی‌ست که هر ماه دوبار در دو بخش پاپ و کلاسیک ایرانی برگزار می‌شود و مدیریت و اجرای آن به عهده «آرش نصیری»، روزنامه‌نگار باسابقه حوزه موسیقی‌ست.

علی جهاندار، میلاد کیایی و سعید بیابانکی داوران هزارصدا 1

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?