موسیقی فارس: به گفته شبکه اینترنتی «تیوا» و علی زندوکیلی، کنسرت آنلاین این خواننده (۲۱فروردین) رکورد بیشترین بیننده را با ۷میلیون بازدید شکست.

علی زندوکیلی و اعضای ارکستر در حال اجرای کنسرت آنلاین

علی زندوکیلی در صفحه شخصی اینستاگرامی خود خبر ثبت رکورد بالاترین میزان بازدید در بین کنسرت‌های آنلاین را اعلام کرد. وی با انتشار عکسی از همین اجرا، گفته کنسرت آنلاین او در ۲۱فروردین ماه ۱۳۹۹ با ثبت بیش از ۷میلیون کاربر بازدید کننده بالاترین میزان بیننده را در بین اجراهای آنلاین داشته است.
زندوکیلی با استناد به روابط عمومی شبکه «تیوا» اینچنین نوشته است: «علی زندوکیلی رکورد چند شب گذشته کنسرت‌های آنلاین را که به همت شهرداری تهران، سازمان صوت و تصویر فراگیر صدا سیما و شبکه تیوا برگزار شده بود را با بیش از ۷ میلیون بازدید شکست.

پست اینستاگرامی علی زندوکیلی

گفتنی است از روز هشتم فروردین ماه جاری به دلیل تعطیلی سالن‌های کنسرت، سری اجراهای آنلاینی تحت عنوان ویژه‌برنامه “نوروزخانه” اجرا می‌شود. این کنسرت‌ها که در مرکز همایش های برج میلاد اجرا می شوند، حاصل همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری تهران است که هرشب راس ساعت ۲۱ از طریق شبکه اینترنتی «تیوا» به صورت رایگان پخش می‌شوند. لازم به ذکر است تمامی این اجراها بدون حضور تماشاگر بوده و فقط کادرفنی در سالن مرکز همایش های برج میلاد حضور دارند.
طبق برنامه منتشر شده امشب (۲۲فروردین) آخرین اجرای آنلاین ویژه‌برنامه “نوروزخانه” می‌باشد. البته زمزمه‌هایی از احتمال تمدید این برنامه نیز شنیده می‌شود که با توجه به تغییرات ناگهانی و بحث‌برانگیز برنامه اجراها، تمدید کنسرت‌های آنلاین دور از انتظار نیست. لازم به ذکر است این ویژه‌برنامه به دلیل قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در جامعه طراحی و اجرا شد که به گفته مسئولین امر، نتایج مثبتی نیز داشته است.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?