فیلم جان لنون و یوکو

بازسازی فیلم جان لنون و یوکو

نسخه بازسازی شده از تصاویر جان لنون و یوکو اونو در 17 سپتامبر به روی صحنه میرود.

این فیلم به ساخت آلبوم imagine در سال 1971 میپردازد و از تصاویری که تابحال نمایش داده نشده استفاده میکند.

بر اساس گفته مطبوعات ، نسخه قدیم فیلم که توسط خود جان لنون و اونو کارگردانی شده ، دوباره قاب به قاب بر اساس نسخه اصلی  بازسازی شده و صداگذاری مجدد توسط پل هیکس انجام شده ست .

از ستاره های مهمان این فیلم میتوان به فردی آستر ، اندی وارهول ، دیک کاویت اشاره کرد .

این فیلم 15 دقیقه ای شامل صحنه های ساخت موزیک در استودیو توسط جان لنون و گروهش – جورج هریسون ، نیکی هاپکینز ، کارلوس وورمن و آلن وایت-میباشد.

مراحل ضبط ترانه (( چطور میخوابی ؟)) “?How Do You Sleep”  که یک اثر در انتقاد براب پل مکارتی ست و  “Oh My Love” را در این فیلم میبینیم.

 

این فیلم فقط بخشی از فعالیتهای رسانه ای یوکو اون است که قرار ست رونمایی شود .

او در 9 اکتبر برای هفتاد و هشتمین سالگرد تولد جان لنون کتاب ((تصور جان و یوکو)) را که شامل خاطرات بیش از 40 نفر از افرادی که در زمان انتشار آلبوم imagine  از نزدیکان جان لنون بودند ست ، گفته میشود 80% عکسهای این کتاب تا بحال منتشر نشده اند.

اونو درباره این کتاب گفته (( تمام افرادی که در انتشار آلبوم imagine  نقش داشتند صلح طلب بودند و کار کردن با آنها بسیار هیجان انگیز و دلپذیر بود)) اون در ادامه متذکر شد که : (( به یاد داشته باشید که همه ما قدرت تغییر جهان را داریم))

 

یوکو اونو همچنین قرار ست در 19 اکتبر آلبوم Warzone را که شامل 12 قطعه ای که بین سال 1970 و 2009 ضبط شده ست را رونمایی کند.

 

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?