موسیقی فارس: «نیک بلیکسکی» رپر سرشناس آمریکایی به دلیل اصابت گلوله در خیابان، پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

به گزارش موسیقی فارس، روز گذشته وبسایت شبکه خبری سی.ان.ان خبر مرگ یک خواننده مشهور به دلیل اصابت گلوله را منتشر کرد.طبق گفته این بنگاه خبری، «نیک بلیکسکی» که یکی از رپرهای پرطرفدار و البته پر حاشیه آمریکایی بود روز ۱۰ می ۲۰۲۰، ساعت ۲۱و ۳۰دقیقه به وقت نیویورک در محله بروکلین به قتل رسید. پلیس نیویورک بلافاصله پس از مرگ این خواننده ۲۱ ساله بیانیه ای صادر کرد که در بخشی از آن چنین آمده: نیک بیلیکسی ۲۱ ساله، با “زخم های ناشی از شلیک گلوله به تنه و باسن او” در خیابان و در حالت بیهوش پیدا شده و پس از انتقال به بیمارستان “کینگز کانتی” درگذشته است. طی تماس فردی با ۹۱۱نیویورک متوجه شدیم مردی در خیابان وینتروپ۲۰۰ به مقتول شلیک کرده است. مامورین امداد و نجات نیز به سرعت در صحنه حاضر شدند و بلیکسکی را به بیمارستان انتقال داده اند.
پلیس نیویورک در ادامه گفته است که هنوز بازداشتی صورت نگرفته و تحقیقات همچنان ادامه دارد.
«نیک بلیکسکی» (نام اصلی؛ نیکلاس تامپسون) یکی از خواننده های پر حاشیه سبک “هیپ هاپ” بود که در شهر محل تولد خود نیز جانش را از دست داد. اما مشهورترین اثر وی که “Drive the boat” نام داشت با بیش از دو میلیون بازدید در یوتیوب بسیار خبرساز شد. بلیکسکی تنها چند ساعت پیش از وقوع این حادثه ناگوار در اینستاگرام خود خبر از انتشار اثر جدیدش با نام “Different Timin” در ماه ژوئن خبر داده بود.

«نیک بلیکسکی» در حالی که لباسی شبیه به جلیقه ضدگلوله به تن دارد

حال یکی از مشکلاتی که ممکن است برای دانلد ترامپ به بار آید مسائل پیرامون قانون آزادی خرید اسلحه است که به یکی از مناقشه برانگیزترین مباحث حقوقی در آمریکا تبدیل شده بود. این موضوع که عموما مورد مخالف دموکرات‌های ایالات متحده است به صورت جدی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ این کشور تاثیرگذار بود و تا سپتامبر ۲۰۱۹ نیز در کنگره و مجلس نمایندگان مورد بحث قرار می‌گرفت. ولی بروز بحران جهانی کرونا باعث شده بود این مساله نیز برای مدت ها به فراموشی سپرده شود ولی به طور قطع با قتل یک خواننده مشهور، نهادهای حقوق بشری در ایالات متحده آمریکا دوباره این مساله را در اذهان عمومی به جریان می‌اندازند. البته اهمیت مساله زمانی بیشتر روشن می شود که بدانیم کمتر از ۸ماه دیگر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا (دور دوم دولت ترامپ) برگزار می شود و چنین اتفاقاتی برای جامعه مدنی آمریکایی بسیار حائز اهمیت است.

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?