موسیقی فارس: گروه رستاک اعلام کرده به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۹ قطعه “فاطلو” را به زودی در قالب موزیک ویدیو نیز منتشر می کند.

به گفته روابط عمومی رستاک تک‌آهنگ جدیدی که این گروه باسابقه به تازگی منتشر کرده است به زودی در قالب موزیک ویدیو روانه بازار موسیقی ایران می گردد.
رستاکی ها دیشب با انتشار کلیپی در کانال تلگرام گروه، خبر از تصویربرداری این قطعه دادند. فرزاد مرادی که در این ویدیو توضیحات لازم را ارائه می‌داد به وضعیت نامساعد جامعه نیز اشاره کرد و همزمانی اش با نوروز را دلیل این تصمیم رستاک عنوان کرد.
طبق گفته فرزاد مرادی، مراحل تصویربرداری قطعه فاطلو در همان استودیویی انجام می شود که آلبوم خاطره انگیز “همه اقوام من” در آن فیلمبرداری شده است. این حرکت جالب رستاک می تواند برای لحظاتی هرچند کوتاه هم که شده از بار اندوه این روزهای مردم کشورمان بکاهد.
کانال تلگرام رستاک توضیحاتی را در مورد این قطعه نیز ارائه داده است؛
“فاطلو” بر اساس یک ترانه زیبا از منطقه کرمان به همین نام بازآفرینی شده که از سال‌هایی دور با صدای مرحوم علی فدائی شناخته شده است.
گفتنی است اسپانسرینگ ضبط و تصویربرداری این قطعه نیز با گیتا هژبری بوده که به گفته فرزاد مرادی یکی از هنردوستان کرمانی است.

کلیپ توضیحات گروه رستاک را ببینید؛

VID_20200316_063452_038

اختصاصی موسیقی فارس

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?