موسیقی فارس- آهنگساز و اپرانویس مشهور کشورمان یکشنبه هفتم اردیبهشت ماه در پخش زنده اینستاگرام درباره آثار خود سخن می‌گوید.

لوریس چکناوریان استاد موسیقی، آهنگساز و رهبر ارکستر شامگاه یکشنبه هفتم اردیبهشت با حضور در پخش زنده اینستاگرامی نت‌گپ یونسکویی، با آرش امینی گفت‌وگو خواهد کرد.

به گزارش موسیقی فارس به نقل از روابط عمومی کمیسیون ملی یونسکو- ایران، لوریس چکناوریان استاد موسیقی، آهنگساز و رهبر ارکستر ساعت ۲۲:۳۰ روز یکشنبه هفتم اردیبهشت با حضور در پخش زنده اینستاگرامی نت‌گپ یونسکویی، با آرش امینی گفت‌وگو خواهد کرد.

آرش امینی از مدیران این پروژه درباره برنامه یاد شده توضیح داد: یکشنبه ۷ اردیبهشت ساعت ۲۱:۳۰ برنامه نت‌گپ‌های یونسکویی به ملاقات با چهره جهانی موسیقی ایران، لوریس چکناوریان اختصاص دارد. در این برنامه ضمن مرور آثار و خاطرات وی به بررسی و تفسیر آخرین ساخته‌های این هنرمند ارزنده از زبان خود او خواهیم پرداخت.

وی ادامه داد: برنامه «نِت گَپ‌های یونسکویی» از اول اردیبهشت از سوی کمیسیون ملی یونسکو- ایران آغاز به کار کرده و در مدت زمان برگزاری این برنامه، اساتید و فرهیختگان عرصه هنر و ادبیات همچون استادان دادبه، رضوانی، محبتی، ماحوزی، شهبازی و دکتر انور، با حضور در پخش زنده اینستاگرامی، در باب مشاهیر فرهنگ و ادب کشور گفت‌وگو کرده‌اند. همچنین اساتیدی در حوزه موسیقی و آواز نیز در این نت‌گپ‌ها به هنرنمایی پرداختند.

این استاد موسیقی و رهبر ارکستر اظهار امیدواری کرد در روزهای آتی شاهد حضور دیگر اساتید موسیقی در نت‌گپ‌های یونسکویی باشیم.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

Copyright amin abedi

ارتباط با ما

در سریع ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهیم داد

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?